BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1

07 lutego w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż prac Katarzyny „Kati” Mielcarek. Owa wystawa to zbiór fotografii pod intrygującym tytułem „Nieoczywiste”. Aby odszukać ukrytych w nich obrazów, należy więc bardzo dokładnie przyglądać się zdjęciom by odkrywać niesamowitą rzeczywistość.

Jest to fotografia abstrakcyjna, więc niepozbawiona różnorodnych refleksów, załamań, rozszczepień i odbić światła. Wernisażowi towarzyszył program artystyczny w wykonaniu zespołu Nova Band. Wystawę w barlineckim muzeum, będzie można oglądać do 07 marca.

 

REKLAMA

Katarzyna Mielcarek od wielu lat prezentuje swoje widzenie świata na obrazach utrwalonych w fotografii i malarstwie. Jest znana z wrażliwości na ulotne piękno natury i "prawdziwe nielukrowane" piękno duszy ludzkiej. Bo takie tematy najczęściej podejmuje w fotografii. Jest animatorem warsztatów fotograficznych i konkursów fotografii oraz plenerów malarskich. Jest Laureatką II nagrody w otwartym ogólnopolskim konkursie fotografii "Przyloty" z 2015 roku oraz 2017 roku w dorocznym 63. Międzynarodowym konkursie GTF (laureatka nagrody im Zb. Łąckiego za najlepszy portret). Jest członkiem Związku Artystów Plastyków Oddział Poznański oraz Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

monikary

Komentarze

+10

Guest

Cytuję Guest:
Do "obrońców języka" - jest coś takiego
jak pseudonim artystyczny i stosuje się między innymi w celu zwiększenia atrakcyjności medialnej.

Pani Katarzyna mieszka w Barlinku od lat, jest osobą medialną i często występuje publicznie. Dla Barlinian nie potrzebuje zmieniać imienia, by być bardziej rozpoznawalną. Chyba, że wprowadziła sobie pseudonim, by zaistnieć poza naszą miejscowością. Ale Katarzyna, moim zdaniem, brzmi poważniej.
-7

Guest

Do "obrońców języka" - jest coś takiego
jak pseudonim artystyczny i stosuje się między innymi w celu zwiększenia atrakcyjności medialnej.
+7

Guest

Cytuję Guest:
dlaczego Katarzyna nie może być Katarzyną? Skąd te Kati? Polacy nie gęsi i swój język mają!


To samo przeszło mi przez głowę. Idąc tym tropem na 5 zdjęciu jest też Kristi

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.