Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

11 lutego około godz. 8.00 doszło do groźnego wypadku na drodze Barlinek - Gorzów. Niedaleko Łubianki, jadący od strony Gorzowa Wielkopolskiego samochód osobowy Renault Scenic, wypadł z drogi i dachował. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Siła uderzenia była bardzo duża, bowiem z auta wypadł silnik i wyrzuciło go na przeciwległy pas ruchu.

Z informacji udzielonej nam przez oficera prasowego KPP w Myśliborzu st. asp. Jacka Poleszczuka dowiadujemy się, że samochodem podróżował tylko kierowca, który z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. Tam zostaną podjęte z nim dalsze czynności, m.in. sprawdzone zostanie czy mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy – dodał Jacek Poleszczuk. DW 151 na tym odcinku, była zablokowana blisko trzy godziny.

Tuż po godz. 11.00 ruch został wznowiony i odbywa się już płynnie. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Myśliborza, Pogotowie Ratunkowe z Gorzowa oraz Policję. Dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. 

monikary

Foto: OSP Barlinek