BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.4838709677419 1 1 1 1 1 Ocena 4.48 (31)

27 lutego w Barlinku, Centralne Biuro Śledcze Policji, przeprowadziło akcję mającą na celu rozbicie gangu narkotykowego działającego na terenie Gminy Barlinek. W trakcie przeprowadzonych działań, policjanci siłowo weszli do kilku miejsc jednocześnie i dokonali zatrzymań osób mających powiązania z grupą przestępczą.

W zatrzymaniu uczestniczyło blisko 100 funkcjonariuszy, nie tylko z CBŚP, ale także z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie oraz Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wlkp. Zatrzymano 5 osób, zabezpieczono narkotyki m.in. 12 kg amfetaminy, broń gazową z amunicją i kradzione części samochodowe.

REKLAMA

Śledztwo, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wlkp., trwało kilka miesięcy. Z ustaleń policji wynika, iż grupa przestępcza od kwietnia 2017 do lutego 2019 roku, rozprowadzała narkotyki na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Na „czarny” rynek trafiały różne środki odurzające i psychotropowe, m.in. amfetamina, tabletki ecstasy czy marihuana.

W ręce funkcjonariuszy wpadło także 10 komputerów stanowiących sieć nielegalnego kasyna internetowego. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono m.in. 6 pojazdów o szacunkowej wartości niemal 300 tysięcy złotych oraz biżuterię. W Prokuraturze Okręgowej w Gorzowie Wlkp. zatrzymanym przestawiono zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: CBŚP

Foto i video: Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Wstrzymujemy publikację komentarzy pod artykułem.

Komentarze

+1

Guest

Brawo. Tylko nie rozumiem dlaczego 5 metrów dalej jest funkcjonuje taki sam lokal i to samo tam się wyprawia. Nic się nie zmieniło. Wszyscy młodzi gniewni nadal przychodzą do piwnicy na Maja. Ludzie nadal w nocy spać nie mogą. Czyżby CBŚ miało tak nędzny wywiad??? Śmieją się przecież im w twarz. Ręce opadają. Następna nora będzie funkcjonowała przez 5 lat aż ktoś się zainteresuje...
+54

Guest

Brawo,wszyscy powinni dostać wysokie wyroki bez możliwości kaucji.niech siedzą długo, dobrze wiedzieli co robią , brawo dla policji.jeszcze raz brawa.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.