BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1)

21 marca odbył się jedenasty Festiwal Piosenki Angielskiej. Jak co roku o tej porze, sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, zawładnięta została przez młodzież ze szkół średnich oraz podstawowych, którzy zebrali się by wysłuchać występów wokalnych swoich kolegów i koleżanek.

Mimo, że to festiwal piosenki, na scenie nie mogło zabraknąć również tańca, a o oprawę taneczną w trakcie festiwalu zadbali Feeling Dance Groupe oraz uczniowie z ZSiPO nr 1 i PG nr 2 w Barlinku. W konkursie wzięło udział 18 uczestników z Barlinka i okolic. Jury w składzie: Przewodnicząca Dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury - Brygida Liśkiewicz, ekspert językowy – Karolina Małecka oraz eksperci muzyczni – Joanna Solińska i  Jakub Lubelski, po wysłuchaniu wszystkich uczestników, udało się na burzliwe obrady.

REKLAMA

Po upływie kilkudziesięciu minut, jurorzy wreszcie zdecydowali jednogłośnie, że Grand Prix XI Festiwalu Piosenki Angielskiej otrzymuje Wiktoria Pałasz z ZS nr 1 w Choszcznie, która zaśpiewała piosenkę Whitney Houston - „I will always love you”.

A oto inni nagrodzeni:

W kategorii Szkoły Podstawowe:

1 miejsce – Hanna Rojek z NSP w Pyrzycach w piosence Birdy - „Skinny Love”
2 miejsce – Małgorzata Geldner w piosence Ed Sheeran - „Thinking out loud”
3 miejsce – ex aequo Maria Triff i Kaja Gaber z PG nr 2 w Barlinku w piosence Madilyn Bailey - „Titanium”

W kategorii Szkół Średnich:

1 miejsce – Patrycja Kałużna, reprezentantka Szkoły Muzycznej „Zbiorczyk” w Gorzowie Wlkp. w piosence Whitney Houston - „Old man that i need”
2 miejsce – Zuzanna Błaszczak z ZsiPO w Barlinku w piosence Pink - „What about us”

Wyróżnienia:
Kateryna Sushenko
Wiktor Sinkowski
Julia Andrzejewska

Festiwal nie odbyłby się bez wsparcia sponsorów, którymi byli: Burmistrz Miasta  i Gminy Barlinek – Dariusz Zieliński, Starosta Powiatu Myśliborskiego – Andrzej Potyra, p. Brygida Liśkiewicz – fundator Złotego Anioła 2019, p. Ewa Dzierbunowicz  HaCon Sp. z o.o. – fundator nagrody głównej Grand Prix, Rada Rodziców przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku oraz przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Barlinku, Stowarzyszenia WABAR, Izabela Hyży i Tomasz Staszkiewicz Mini-Bus, p. Agata Szulc AKUNUMA, PPH Trans Handel Company p. Bogdan i Daniel Bola, Bilard Caffe – Dorota i Zbigniew Szatkowscy, Is-Bud Szymon Leszczyński, Marianna i Przemysław Nadolscy, Danuta Partyka i wydawnictwo językowe: Express Publishing, Macmillan, Mm Publications oraz Oxford. 

Wszystkich nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Mati

 

Komentarze

Guest

Bardzo mi miło z powodu podziekowań, ale jednym z fundatorów nie jestem ja, ale Stowarzyszenie WABAR. I tak jest od wielu lat.
Podsumowując - festiwal jest super; na coraz wyższym poziomie i szerszym zasięgu.
Kazik S.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.