niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)

W marcu w Smolnicy, zakończyły się rozgrywki sezonu 2018/2019 w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Technik”. Do rozpoczętych w listopadzie 2018 roku rozgrywek, które odbywały się w hali sportowej tamtejszej Szkoły Podstawowej nr 1, stanęło siedem drużyn. Pięć z nich pochodziło z Gminy Dębno a dwa zespoły spoza – pierwsza z nich z Cedyni a druga z Barlinka.

W skład barlineckiej drużyny, które grała pod nazwą „Kotwica” wchodzili - Franciszek Owczarz – opiekun, Eugeniusz Helm, Krzysztof Ostrowski, Leszek Gałkowski, Damian Retzlaf i Stanisław Majewski. Miło nam Państwa poinformować, iż w sezonie 2018/2019 zespół „Kotwica” Barlinek, zajął II miejsce drużynowo.

REKLAMA

Dodatkowo, 29 marca 2019 r. wręczono puchary i odbył się turniej indywidualny, w którym członkowie zespołu z Barlinka zajęli bardzo dobre miejsca:

I miejsce – Leszek Gałkowski
II miejsce – Damian Retzlaf
V miejsce – Eugeniusz Helm
VI miejsce – Krzysztof Ostrowski 

W związku z osiągnięciem ww. wyników, zespół „Kotwica” Barlinek, pragnie serdecznie podziękować Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Barlinku za wynajęcie sali do trenowania, Panu Burmistrzowi Barlinka Dariuszowi Zielińskiemu, Pani J. Niećko z Klubu Seniora „Złota Strzecha” i Panu Markowi Kibała za zakup nowych stołów do tenisa stołowego.

Eugeniusz Helm

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.