pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1

W ubiegły weekend wszyscy tancerze zespołu Feeling Dance Group, skupieni byli na dwóch konkursach tanecznych.  Na pierwszy z nich - Ogólnopolski Turniej Tańca w Obornikach, pojechały dwie grupy: Feeling Junior oraz Feeling 1. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w kategorii formacji odbywały się półfinały.

Nasi tancerze pokonując duże ośrodki taneczne zajęły:

Feeling Junior - III miejsce w kat. 12-15 lat
Feeling 1- III miejsce w kat. powyżej 15 lat 

barlinek

barlinek

 

31 marca w Lipianach, odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na taniec”, pod patronatem honorowym burmistrza Lipian, Bartłomieja Królikowskiego.  Zespoły walczyły o główną nagrodę czyli Grand Prix ufundowaną przez Burmistrza Lipian oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez sponsorów turnieju.

REKLAMA

Przyjechały tam zespoły między innymi ze Szczecina, Gorzowa, Żar, Sulęcina, Międzyrzecza, Skwierzyny a nawet spod Opola. U dział w tym turnieju wzięły wszystkie nasze dziecięce i młodzieżowe grupy. Zaprezentowaliśmy dużo premierowych układów, które spotkały się z uznaniem zarówno publiczności jak i jury. Wyniki przedstawiają się następująco:

Feeling Junior – I miejsce
Feeling 1 – I miejsce
Feeling Kids – I miejsce
Feeling Mini 1 – I miejsce
Feeling Fun – IV miejsce
Feeling Baby – I miejsce
Feeling Hicior – I miejsce
Feeling Mini 2 – I miejsce
Feeling Wow – II miejsce 

Zespół zdobył także najważniejszą z nagród turnieju - GRAND PRIX Ogólnopolskich Konfrontacji w Lipianach.

Radość tancerzy, trenerów i rodziców była ogromna. Duma nas rozpiera.

Gratulujemy wszystkim tancerzom oraz trenerom osiągniętych wyników.

FDG

 

barlinek

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.