BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

03 kwietnia w sali widowiskowej BOK, odbył się XXI Festiwal Piosenki Przedszkolnej, organizowany co roku przez Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”.  Tradycyjnie już, hymnem przedszkola, konkurs otworzyły przedszkolaki. Zaraz po nich, w imieniu dyrektor PM nr 2 Barbary Walaszczyk, głos zabrała Agnieszka Skierska, która przywitała przybyłych gości i zaprosiła na zmagania konkursowe.

Zaprezentowanych zostało czternaście utworów, które wykonali zarówno soliści jak i zespoły. Tych, którzy wystąpili na scenie, oceniało jury w składzie – Elżbieta Majchrzak (chórzystka chóru „Halka”), Adam Kędzierski (muzyk, fagocista, nauczyciel) oraz Piotr Stanisławski (specjalista ds. organizacji imprez przy BOK). Po burzliwych jak się okazało obradach, przewodniczący jury Adam Kędzierski, przedstawił zwycięzców XXI Festiwalu Piosenki Przedszkolnej:

Kategoria soliści:
I miejsce – Martyna Kozica Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”

Wyróżnienia:
- Wiktoria Tobiasz Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”
- Oliwia Deja Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie
- Wiktor Magryta Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”

REKLAMA

Kategoria zespoły:
I miejsce – Wiktoria Kurzyńska, Natalia Marczak i Tomasz Surdacki Niepubliczne Przedszkole „Bratek”

Wyróżnienia: 
- Maja Łuszcz-Mazurek i Pola Gaładyk Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”
- Klara Kurosz i Michał Bogusław Niepubliczne Przedszkole Językowe „W Wiśniowym Sadzie”
- Aleksandra Podulka, Lajla Werens i Oliwia Mitek Niepubliczne Przedszkole Językowe „W Wiśniowym Sadzie”

Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w tegorocznym festiwalu, otrzymali niespodzianki. Specjalną nagrodą dla zwycięzcy w kategorii soliści, jest udział w XXIV Festiwalu Piosenki Dziecięcej. W holu sali prowadzona była także zabawa fantowa, z której dochód przeznaczony będzie dla Zuzi, która na co dzień uczy się w Przedszkolu Miejskim nr 2 „Pod Topolą”. W przerwie między występami a także podczas obrad jury, prowadzone były zabawy ruchowe z widownią, którą stanowiły nie tylko przedszkolaki, ale również ich nauczyciele, rodzice, rodzeństwo i dziadkowie.

XXI Festiwal Piosenki Przedszkolnej, poprowadziły Dominika Augustynowicz oraz Marta Karwecka.

monikary

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.