BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

Już po raz dwudziesty czwarty, na deskach sali widowiskowej BOK, odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej. Konkurs, który poprowadzili uczniowie klasy 8D - Zuzanna Robak i Patryk Sufleta, odbył się 05 kwietnia. W festiwalu wzięło udział szesnastu wykonawców, których oceniało jury w składzie: przewodniczący - muzyk Piotr Szulc z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Brygida Liśkiewicz dyrektor BOK oraz Anna Stefańska nauczyciel muzyki i plastyki w SP nr 1.

Oprócz wyboru jurorów, swoich faworytów wybierała publiczność, głosując na specjalnie przygotowanych kartach. Laureaci tegorocznego konkursu, zostali uhonorowani udziałem w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki w Szczecinie. Wszyscy uczestnicy, którzy zaprezentowali się na tegorocznym Festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe a najlepsi otrzymali „Ceramiczne słowiki 2019”, wykonane w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK.

REKLAMA

Do Przeglądu Wojewódzkiego w Szczecinie jurorzy zakwalifikowali:

- Wiktorię Taracińską z Dębna
- Michalinę Lewandowską z Mieszkowic
- Antoniego Płaczka z Myśliborza

Wyróżnienia otrzymali:

- Nina Matuszak Myślibórz
- Giannis Podgórny Moryń
- Maja Kozak Karsko
- Maja Dubaj Karsko
- Kornelia Wieczorek Barlinek 

Nagroda publiczności – Antoni Płaczek Myślibórz

Nagroda dla najmłodszego uczestnika – Martyna Kozica Barlinek

W części artystycznej konkursu zaprezentował się Kabaret Maska z SP nr 1 pod kierownictwem Moniki Goryńskiej oraz Aleksandra Stanisławska, Julia Jakubcewicz i Martyna Oleszkiewicz. Patronat honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński. Gospodarzami i organizatorami konkursu byli uczniowie klasy 8D Szkoły Podstawowej nr 1 w Barlinku z wychowawcą Sylwią Olejnik i Mariolą Milcarz oraz Barlinecki Ośrodek Kultury.

monikary

Foto: Mati

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.