pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1

W dniach 6 i 7 kwietnia w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie, odbył się jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tanecznych. Była to XVI edycja Nowogardzkich Spotkań Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu.

W ramach wydarzenia odbyły się dwa turnieje - tańca towarzyskiego, który odbył się 6 kwietnia oraz nowoczesnego, dzień później. Właśnie tego drugiego dnia, w konkursie wziął udział barlinecki Feeling Dance Group. A jak sobie poradzili?

REKLAMA

Oczywiście z sukcesami, ale niech wyniki mówią same za siebie:

Feeling Baby - III miejsce
Feeling Fun - III miejsce
Feeling Junior - III miejsce
Feeling Hit - II miejsce
Feeling Mini 1 – II miejsce
Feeling 1 - II miejsce
Feeling Mini 2 - I miejsce
Feeling Wow - I miejsce
Feeling Kids - I miejsce 

Jak powiedzieli trenerzy – „Serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom. Jesteśmy z Was dumni!”. Jednocześnie, za naszym pośrednictwem, z całego serca dziękują rodzicom, opiekunom i niezawodnym technicznym, czyli wszystkim, którzy pomagali w wyjeździe zespołu na XVI edycję Nowogardzkich Spotkań Tanecznych.

monikary

Pin It

Komentarze

+1

Guest

może by jakoś docenić te dzieci i trenerów za ich "prace" ? wielkie gratulacje dla wszystkich grup i podziękowania że w wielu innych miejscach Polski Barlinek jest znany właśnie dzieki Grupie Feeling !

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.