Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Jakiś czas temu na ścieżce rowerowej prowadzącej z Barlinka do Dzikowa, połamano słupki, które miały uniemożliwić jazdę po niej samochodami i traktorami. Teraz ktoś ukradł deski z barierek ochronnych, które mają zapewniać rowerzystom bezpieczeństwo.

Sprawa kradzieży została zgłoszona policji. Miejmy nadzieję, że policjanci ustalą amatora desek, a sąd przykładnie go ukarze.

js

REKLAMA

Komentarze

+1

Guest

Gratuluję lokalnej społeczności poziomu rozwoju intelektualnego, oraz inwencji w okradaniu siebie nawzajem. (Kiedyś nie rozumiałem dlaczego na świecie mamy opinię złodziei)
+4

Guest

To niczego nie tłumaczy , ani nie usprawiedliwia kradzieży, a swoja drogą, wybór radnych był demokratyczny, takich mamy radnych jakich sobie wybraliśmy. Nie znam grabi, które grabią od siebie...najpierw sobie podwyżki, potem nam, sprawiedliwie?!
Nie usprawiedliwiam tego występku ale jak wcześniej mnie to bulwersowało tak w tej chwili jest mi to obojętne przy takim podejściu świty do obywateli.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Jeśli radni wraz z Burmistrzem nas "okradają" serwując coraz to nowsze drakońskie podwyżki(300%) to co się dziwić .Dla tak postępującej władzy jest brak szacunku i przy takim podejściu nie będzie.Sam go już straciłem.Wszak przykład idzie z góry.

To niczego nie tłumaczy , ani nie usprawiedliwia kradzieży, a swoja drogą, wybór radnych był demokratyczny, takich mamy radnych jakich sobie wybraliśmy. Nie znam grabi, które grabią od siebie...najpierw sobie podwyżki, potem nam, sprawiedliwie?!
-2

Guest

Jeśli radni wraz z Burmistrzem nas "okradają" serwując coraz to nowsze drakońskie podwyżki(300%) to co się dziwić .Dla tak postępującej władzy jest brak szacunku i przy takim podejściu nie będzie.Sam go już straciłem.Wszak przykład idzie z góry.
+9

Guest

Cytuję Guest:
Jeżdżę codziennie tą ścieżką, wczoraj rano były jeszcze deski, kilka było poluzowanych, miałem wziąć wkrętarkę, żeby je dokręcić, ale już nie ma tych desek, niestety(!), straszne, jak bardzo ludzie nie szanują wspólnego dobra. Ile jeszcze wody w rzece upłynie zanim zrozumiemy, że nasze znaczy wspólne, a nie niczyje?! A, CO DO DZIAŁKOWCÓW, TO NIECH POSPRZĄTAJĄ DOKOŁA SWOICH DZIAŁEK, BO TO ONI WYRZUCAJĄ ŚMIECI OBOK ŚCIEŻKI, zwłaszcza tu na początku ścieżki , śmieci są wszędzie i to właśnie śmieci z działek. Mam też pomysł, żeby ukarać mandatami działkowców, którzy wyrzucają śmieci za płot, a to akurat łatwo udowodnić! Wstyd kochani działkowcy, wstyd!

Aktualizacja, dzisiaj widać kolejne deski są poluzowane, ktoś systematycznie działa...jutro pewnie już ich nie będzie, komuś są niezbędnie potrzebne. Żałosne, ale prawdziwe!
+36

Guest

Jeżdżę codziennie tą ścieżką, wczoraj rano były jeszcze deski, kilka było poluzowanych, miałem wziąć wkrętarkę, żeby je dokręcić, ale już nie ma tych desek, niestety(!), straszne, jak bardzo ludzie nie szanują wspólnego dobra. Ile jeszcze wody w rzece upłynie zanim zrozumiemy, że nasze znaczy wspólne, a nie niczyje?! A, CO DO DZIAŁKOWCÓW, TO NIECH POSPRZĄTAJĄ DOKOŁA SWOICH DZIAŁEK, BO TO ONI WYRZUCAJĄ ŚMIECI OBOK ŚCIEŻKI, zwłaszcza tu na początku ścieżki , śmieci są wszędzie i to właśnie śmieci z działek. Mam też pomysł, żeby ukarać mandatami działkowców, którzy wyrzucają śmieci za płot, a to akurat łatwo udowodnić! Wstyd kochani działkowcy, wstyd!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież