BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)

W niedzielę, 28 kwietnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, rozegrano  mecz w szczecińskiej B klasie gr.5, pomiędzy drużynami Koral Mostkowo – Ina Nadarzyn. Już od samego początku spotkania, podopieczni Jacka Poleszczuka (Koral), zyskali przewagę nad drużyną Iny Nadarzyn (trener Janusz Kuś), kończąc pierwszą połowę w wynikiem 6:0.

Mecz ostatecznie zakończył się wysoką wygraną Korala Mostkowo – 8:2.

Bramki dla Mostkowa zdobyli: Tomasz Sobolewski (4), Szulczewski Marcin (2), Wawrzyniak Grzegorz (1), Sebastian Widurski (1).

Bramki dla Nadarzyna zdobyli: Oskar Jackowski (1), Ernest Różycki (1).

REKLAMA

Na kolejny mecz Korala w Barlinku, zapraszamy 12 maja o godz. 14.00. Piłkarze z Mostkowa zagrają wówczas z drużyną Remor Recz. 

monikary

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.