Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Nie najlepiej dla Korala Mostkowo, skończyło się niedzielne spotkanie z drużyną Remor Recz. Mecz w szczecińskiej B klasie gr. 5 odbył się 12 maja na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku i został rozegrany w ramach 21 kolejki.

Podopieczni Jacka Poleszczuka ulegli drużynie Macieja Wojnicza i przegrali 1:2. Wynik ten uzyskano już w pierwszej połowie meczu i do końca spotkania nic się nie zmieniło. Gola dla Korala Mostkowo zdobył Tomasz Sobolewski, natomiast dla drużyny Remora Recz bramki strzelili Michał Mielcarek i Karol Bohdziewicz.

REKLAMA

Posypały się także żółte karki dla zawodników z obu drużyn.

Kolejny mecz Koral Mostkowo rozegra w Barlinku 26 maja.

monikary

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.