pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

11 maja w Goleniowie odbyły Mistrzostwa Polski Federacji WADF & Grand Prix Polski Deart 2019 – Goleniów 2019. Oczywiście, wśród uczestników nie mogło zabraknąć tancerzy z Barlinka, czyli Feeling Dance Group.

Konkurencja była wymagająca, wszystkie zespoły biorące udział w zmaganiach wykazały się dużą kreatywnością przy wymyślaniu układów czy tworzeniu scenografii. Feeling jednak nie zamierzał zostawać z tyłu. Jury zawodów niejednokrotnie doceniła choreografie wykonywane przez barlineckich tancerzy.

REKLAMA

Dzieci i młodzież z zespołu aż sześć razy odbierały swoje nagrody z podium.

Feeling 1 - I miejsce Grand Prix Polski
Feeling Fun - II miejsce Wicemistrzostwo Polski
Feeling Wow - I miejsce Mistrzostwo Polski
Feeling Kids - II miejsce w Grand Prix Polski
Feeling Mini 1 – I miejsce
Feeling 2 – I miejsce

Wszystkim tancerzom gratulujemy zdobytych nagród i życzymy dalszych sukcesów!

Mati

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.