BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

11 maja w Szczecinie, odbył się pierwszy etap z cyklu zawodów Korona Zachodu Polski Nordic Walking. Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Barlinku. Zawody odbyły się w Puszczy Arkońskiej a trasa wiodła przez bardzo urozmaicony teren.

Były więc strome podejścia i miękkie podłoże. Do pokonania mieliśmy 5-kilometrową trasę a wyniki mówią same za siebie!

W kategorii k.13 zajęliśmy:
Martyna Baranowska -I miejsce
Paulina Baranowska - II miejsce
Martyna Oleszkiewicz - III miejsce
Hania Kulpa - IV miejsce
Julia Zwiachel - II miejsce (kat.12)

W kategorii k .16 zajęliśmy:
Kinga Granowska - I miejsce
Nikola Staszewska - III miejsce
Konrad Więczkowski - I miejsce
Dawid Kuk - II miejsce
Damian Picz - III miejsce

REKLAMA

Korona Zachodu, wcześniej Korona Wielkopolski i Grand Prix Zachodniopomorskiego, wchodzi w skład Korony Polski i polega na rywalizacji na 5 i 10 km. Konwencja cyklu wzbogacona jest o rywalizację, elementy średniowieczne i fabułę pozwalającą na rywalizację na wielu poziomach. W Koronie rekreację stawia się na równi ze sportowymi wyzwaniami i walką o podium, najważniejsza jednak jest dobra zabawa.

Opiekun drużyny Bożena Rudnicka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.