BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Co jakiś czas w Barlinku, prowadzone są kontrole trzeźwości kierujących pojazdami poruszającymi się po ulicach miasta. Przeprowadzają je policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku, wspólnie z członkami Zespołu Interdyscyplinarnego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

24 czerwca taka kontrola miała miejsce przy ul. Szosowej, w okolicy Ronda imienia Ofiar Katynia. Wszyscy sprawdzeni tego dnia kierujący byli trzeźwi. Zwracano także uwagę na m.in. czy kierowca i pasażerowie mają zapięte pasy.

REKLAMA

Do żadnych z kontrolowanych osób nie było zastrzeżeń, więc otrzymali oni drobne gadżety. Dzisiejsza akcja sprawdzania trzeźwości kierujących, była przeprowadzona w ramach działań „Bezpieczne wakacje”.

monikary

 

 

Komentarze

+1

Guest

Kochani pomysłodawcy takich akcji.Czy wy macie chociaż trochę oleju w głowie?Kto widział aby w takich godzinach kontrolować kierowców pod kątem trzeźwości.Na ilu liczyliście pijanych do zatrzymania kierowców .To nie czasy komuny ,że codziennie się piło.Owszem może jakaś płotka sromotka się trafi ale takie akcje robi się po weekendzie i wszelkich większych imprezach.
+4

Guest

Taka akcja to smiech na sali. Zapraszam po24:00 przy rnondzie bankowym sie przyczaic lub na wyjazd na Krzynke. Tam dopiero gów...rze myśla że maja kilka życ a nie jedno.
+2

Guest

Chyba bali się radnego i pojachali innym zjazdem :) ale za długopis i ulotkę dziękuję, popieram akcję badania trzeźwości kierowców.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.