Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek na Niepodległości

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło około godz. 20.00 (tuż po zakończeniu uroczystości odsłonięcia pomnika papieża Jana Pawła II) na głównej ulicy miasta, Niepodległości. W jego wyniku trzy osoby zostały potrącone przez samochód osobowy.

 

 

Przybyłe na miejsce zdarzenia pogotowie ratunkowe odwiozło je do szpitala. Policja będzie wyjaśniać, czy piesi przechodzili przez jezdnię w wyznaczonym do tego miejscu? Warto dodać, że w minionym tygodniu, na tym samym przejściu dla pieszych także doszło do wypadku. W jego wyniku obrażenia odniosła starsza kobieta. 

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież