BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.4 1 1 1 1 1 Ocena 1.40 (30)

16 sierpnia Rynkiem Miejskim w Barlinku, zawładnęły diabły i ogień piekielny, a to za sprawą niezwykłego widowiska teatralnego ''Serce Don Juana w ogniu'' w wykonaniu aktorów Sceny Kalejdoskop z Krakowa. Spektakl został zorganizowany przez Barlinecki Ośrodek Kultury. Zgromadzeni widzowie, mieli okazję poznać historię Don Juana - fascynującego, niewiernego kochanka, który swoimi miłosnymi podbojami zadziwiał, gorszył i wzbudzał zazdrość.

W spektaklu poznaliśmy go jako człowieka – pełnego namiętności, ale i samotnego, poszukującego prawdziwego uczucia, wolnego od pozorów i konwenansów. Jawił się jako człowiek bezsprzecznie impulsywny, porywczy, który nie dopuszcza możliwości porażki. To właśnie staje się przyczyną jego zguby i Don Juan trafia do piekła. 

REKLAMA

Jednak każda taka historia dobrze się kończy, więc i w tym przypadku było nie inaczej. Ogromny podziw publiczności, wzbudzały znakomite zdolności szczudlarskie aktorów. Całość dopełniała znakomita muzyka i efekty pirotechniczne. Spektakl został nagrodzony przez widzów gromkimi brawami.

monikary

Foto: Mati

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.