BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

07 września późnym popołudniem, wszystkie służby ratunkowe zostały postawione na nogi. Na numer 112 wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu kobiety. Miało to miejsce w lesie w miejscowości Jarząbki.

38-letnia kobieta wybrała się na grzyby i z nieznanych przyczyn nie wracała przez kilka godzin. Pomimo zmroku szukali Jej policjanci a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychnowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Jesionowie.

REKLAMA

Pomagali również okoliczni mieszkańcy, którzy przeszukiwali las na pieszo, ciągnikami i motocyklami. Jak powiedział nam Prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, w akcję poszukiwawczą zaangażowanych było ok. 50 osób i pies tropiący. Po godz. 21.00 kobieta szczęśliwie została odnaleziona przez policjantów. Najprawdopodobniej zabłądziła i przeszła lasem aż pod Lipiany.

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.