Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Na stadionie miejskim w Barlinku już po raz szósty odbył się Amatorski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Barlinka. W tym roku udział w zawodach wzięło 8 drużyn z różnych rejonów Polski. Rozgrywki nie były podzielone ze względu na wiek, zawodniczki miały okazje zmierzyć się z każdą drużyną biorącą udział w turnieju.

Wielu mogłoby się wydawać, że piłka nożna w wykonaniu kobiet to nic ciekawego. Nic bardziej mylnego, w każdym z meczy drużyny dawały z siebie wszystko, nie zabrakło składnych akcji, pięknych goli z dystansu czy z drugiej strony zdecydowanych, agresywnych wejść.

REKLAMA

Reasumując - Na brak emocji nie można było narzekać. Organizatorem turnieju, jak co roku jest Stowarzyszenie Aperto Porto a konkretnymi sprawcami wydarzenia są Magdalena Walaszczyk, Marta Antecka oraz Adam Gołąb. Po rozegraniu wszystkich meczy tabela wyglądała następująco:

1. ROE DEER Wrocław
2. WYBOROWE Poznań
3. DOMINATORKI Poznań
4. LIKE A GIRL Warszawa
5. TOPOREK Poznań
6. ADK SZAFIR Krzywin
7. AMICUS Mórka
8. CREDIT SUISSE Wrocław

Najlepsza zawodniczka: Klaudia Wawer - DOMINATORKI
Najlepsza Bramkarka: Zuzanna Gawlińska ROE DEER
Najlepsza Strzelczyni: Paulina Majorek ROE DEER
Drużyna fair play: DOMINATORKI

Mati

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.