sobota 9 grudnia 2023r.   imieniny: Leokadia, Waleria, Wiesław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.75 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (4)

Nie mieli litości podopieczni Michała Diakowa dla przyjezdnych rywali z Warszyna. W trzeciej kolejce zmagań A-klasy CRS Pogoń Barlinek pokonuje Iskrę Warszyn aż 13-1! Chyba każdy kto oglądał mecz nie ma wątpliwości – zawodnicy z Barlinka, którzy od początku byli faworytami spotkania, nie dali rywalowi cienia szans na wygraną.

Wprawdzie wynik meczu, po nieporozumieniu w obronie otworzyli przyjezdni z Warszyna, strzelając gola na 0:1. Lecz to by było na tyle z ich strony, zawodnicy z Warszyna nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zmiany wyniku spotkania. Odpowiednie sytuacje znajdował jednak CRS. Po niespełna 7 minutach od gola Iskry, bramkę wyrównującą wynik strzela Kamil Błaż, rozwiązując tym samym worek z bramkami.

REKLAMA

Po pierwszych 45 minutach meczu, piłkarze schodzili do szatni z pięknie wyglądającym wynikiem 5:1. Jeśli którykolwiek z zawodników Iskry pomyślał, że gorzej już być nie może to był w dużym błędzie. Mogło być gorzej i było. W drugiej połowie CRS właściwie nie opuszczał połowy rywala stwarzając kolejne akcje. Pogoń do ostatniego gwizdka strzeliła rywalowi 13 bramek. To był dobry mecz dla każdego kibica z Barlinka.

Podczas meczu zbierane były pieniądze na oprawę kolejnych meczy. Gorąco zachęcamy do kibicowania naszej drużynie, pomóżmy Pogoni zdobyć upragniony awans!

Strzelcy bramek: Wojciech Nowak (Iskra Warszyn), 4 x Kamil Błaż, 2 x Kacper Błaż, 4 x Kamil Dydyna, Krzysztof Karwecki, Grzegorz Stanisz, Tomasz Dorniak.

Skład CRS Pogoń Barlinek: Robert Grzegorczyk, Tomasz Czarny (Tomasz Dorniak), Daniel Baranowski, Kamil Dydyna, Bartosz Ciesielski (Kamil Ciesielski), Kacper Czarnecki (Łukasz Blezień), Kacper Błaż, Marcin Kądziela (Cezary Bilas), Michał Banaś, Kamil Błaż, Krzysztof Karwecki (Grzegorz Stanisz).

Przed meczem zawodnicy CRS-u przygotowali niespodziankę dla wracającego do zdrowia kolegi z drużyny – Kuby Zięby,  składając życzenia z okazji zawartego w zeszłym tygodniu związku małżeńskiego. Minutą ciszy została również uczczona pamięć zmarłego, byłego gracza i działacza Pogoni –  Śp. Roberta Milkowskiego.

Mati

 

Komentarze

+2

Alek

Rzetelne dziennikarstwo … Jak za komuny tylko poprawne informacje . Jak Bartek albo Sofia nie docierają w swych rozgrywkach do półfinału lub odpadają wcześniej to cisza … Prosimy o PRAWDĘ o wynikach "naszych" sportowców albo nie piszcie wcale. Upajanie się wyłącznie sukcesami powoduje "twarde" lądowanie w rzeczywistości .
+2

Guest

Cytuję Guest:
To jest żałosne 14 tyś. Miasto wygrywa z wioską w której mieszka może kilkaset osób a może nie i robić z tego wielkie halo .wstyd.Znajdzcie rywala godnego siebie to Tak jakby Barcelona wygrała że Stalinem.

W tej lidze Barlinek jest jedynym miastem.
-1

Guest

To jest żałosne 14 tyś. Miasto wygrywa z wioską w której mieszka może kilkaset osób a może nie i robić z tego wielkie halo .wstyd.Znajdzcie rywala godnego siebie to Tak jakby Barcelona wygrała że Stalinem.
+3

Guest

Świetne widowisko!!! Tyle pozytywnych emocji, że nastroiło pozytywnie na całą niedzielę. Chcemy więcej!!! I nie bynajmniej III ligii, ale atmosfery jak za czasów dawnej IV. BRAWA dla CHŁOPAKÓW!!! Naszym klubem Pogoń jest, każdy o tym dobrze wie.. Tak trzymać.
-7

Guest

Cytuję Guest:
A gdzie artykuł o remisie z przelewicami?? Dlaczego piszecie tylko o zwyciestwach. Badzcie bardziej obiektywni moze. Zwyciestwo - łooo jaki zespoł mocarz. Porazka lub remis - cisza. W poprzednim sezonie tak bylo i w tym widze to samo... Szkoda gadac.

Moze dla tego ze to byl mecz na wyjeździe
+5

Guest

A gdzie artykuł o remisie z przelewicami?? Dlaczego piszecie tylko o zwyciestwach. Badzcie bardziej obiektywni moze. Zwyciestwo - łooo jaki zespoł mocarz. Porazka lub remis - cisza. W poprzednim sezonie tak bylo i w tym widze to samo... Szkoda gadac.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież