BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

7 listopada w foyer sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy pod tytułem „Krajobrazowo wokół Barlinka”. Zdjęcia zaprezentowane na wystawie wykonane zostały przez członków grupy fotograficznej „Foto Kadr”.

W grupie na początku znajdowały się trzy osoby, które zwyczajnie chciały dzielić się ze sobą swoją pasją do fotografii. Na dzień dzisiejszy „Foto Kadr” liczy sobie jedenastu członków i to właśnie oni prezentowali swoje prace na wernisażu.

REKLAMA

W skład pasjonatów wchodzą: Katarzyna Mielcarek, Tomasz Gaładyk, Jacek Kowalski, Andrzej Ligenza, Danuta Olszewska, Bronisław Pilich, Grzegorz Przybylski, Mirosław Sulikowski, Agnieszka Szajda, Radosław Szajda oraz Jerzy Wawrzyniak. Każdy z nich złożył podpis na pamiątkowej tablicy. Oprócz możliwości obcowania ze sztuką, dla każdego z gości przygotowany został słodki poczęstunek wraz z kawą i herbatą. Wystawę można będzie oglądać w foyer sali widowiskowej. Zapraszamy! 

Mati

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.