BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.25 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (4)

29 listopada tuż po północy, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, został zadysponowany do pożaru wiaty śmietnikowej. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Różanej. Pożar był bardzo mocno rozwinięty, na szczęście udało się go opanować na tyle, że nie przeniósł się na stojące nieopodal samochody osobowe.

Spaleniu uległa cała wiata. W trakcie akcji gaśniczej przy ul. Różanej, napłynęły dwa kolejne zgłoszenia. Były to pożary kontenerów przy ul. Armii Polskiej oraz ul. Stodolnej.

REKLAMA

Tam pożar nie zdążył się rozwinąć a palące się śmieci zalano wodą. Niewykluczone, że wszystkie trzy wiaty, zostały celowo podpalone. Na miejscu oprócz strażaków pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

 

 

Komentarze

+10

Guest

,,Niewykluczone, że wszystkie trzy wiaty zostały celowo podpalone." Wcześniej na ul Kościelnej, teraz kolejne pożary. Jakim trzeba być psycholem, żeby znajdować frajdę w czymś takim. Oby załapali się podpalacze na jakimś monitoringu

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.