BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W ubiegły weekend tancerze Feeling Dance Group po raz pierwszy wzięli udział w Mikołajkowym Festiwalu Tańca w Sierakowie. Wczesnym rankiem siedem grup naszego zespołu wyruszyło aby móc zaprezentować swoje umiejętności na tym Festiwalu. Atmosfera była istnie Mikołajkowa.

A jak poszło naszym tancerzom? Oto wyniki:

  • Feeling Mini – 1 miejsce oraz nagroda specjalna jury
  • Feeling Kids – 1 miejsce
  • Feeling Wow – 3 miejsce
  • Feeling Junior – 1 miejsce
  • Feeling Fun – 1 miejsce
  • Feeling Art  - 1 miejsce
  • Feeling Plus – 1 miejsce

Ogromny sukces naszych tancerzy oraz instruktorów.

REKLAMA

Jednak to jeszcze nie wszystko. Jury postanowiło przyznać nagrodę główną GRAND PRIX Festiwalu. Spośród wszystkich zaprezentowanych pokazów tanecznych ta nagroda powędrowała do jednej z naszych grup – Feeling Art za choreografię „Eden”. Nasze szczęście sięgnęło zenitu. 

Serdecznie gratulujemy naszym tancerzom oraz trenerom a opiekunom, rodzicom i niezawodnym technicznym dziękujemy za ogromną pomoc.

Feeling Dance Group

Komentarze

Guest

Gratulacje i w nowym roku samych sukcesów dla wszystkich grup wiekowych oraz dla każdego indywidualnie. Dla trenerów mniej zmartwień, mniej zdarzyć gardeł i więcej uśmiechu i zadowolenia z podopiecznych a przede wszystkim dla wszystkich " połamania nóg" i powodzenia.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.