pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W ubiegły weekend tancerze Feeling Dance Group po raz pierwszy wzięli udział w Mikołajkowym Festiwalu Tańca w Sierakowie. Wczesnym rankiem siedem grup naszego zespołu wyruszyło aby móc zaprezentować swoje umiejętności na tym Festiwalu. Atmosfera była istnie Mikołajkowa.

A jak poszło naszym tancerzom? Oto wyniki:

  • Feeling Mini – 1 miejsce oraz nagroda specjalna jury
  • Feeling Kids – 1 miejsce
  • Feeling Wow – 3 miejsce
  • Feeling Junior – 1 miejsce
  • Feeling Fun – 1 miejsce
  • Feeling Art  - 1 miejsce
  • Feeling Plus – 1 miejsce

Ogromny sukces naszych tancerzy oraz instruktorów.

REKLAMA

Jednak to jeszcze nie wszystko. Jury postanowiło przyznać nagrodę główną GRAND PRIX Festiwalu. Spośród wszystkich zaprezentowanych pokazów tanecznych ta nagroda powędrowała do jednej z naszych grup – Feeling Art za choreografię „Eden”. Nasze szczęście sięgnęło zenitu. 

Serdecznie gratulujemy naszym tancerzom oraz trenerom a opiekunom, rodzicom i niezawodnym technicznym dziękujemy za ogromną pomoc.

Feeling Dance Group

Pin It

Komentarze

Guest

Gratulacje i w nowym roku samych sukcesów dla wszystkich grup wiekowych oraz dla każdego indywidualnie. Dla trenerów mniej zmartwień, mniej zdarzyć gardeł i więcej uśmiechu i zadowolenia z podopiecznych a przede wszystkim dla wszystkich " połamania nóg" i powodzenia.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.