BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

Tradycyjny "Mikołajkowy rajd nordic walking", w tym roku był bardzo wyjątkowy i nietypowy. 08 grudnia, miłośnicy marszu z kijkami, wybrali się wraz z Mikołajem do Lipian, do których trasę pokonano autokarem. Jednak zanim wszyscy wsiedli do autobusu, nie mogło zabraknąć zdjęcia pod barlinecką choinką, umiejscowioną na Rynku Miejskim.

Po dotarciu na miejsce, pasjonaci kijków, udali się na plac przed lipiańskim ratuszem, gdzie odbywał się świąteczny kiermasz. Tam, barlinecką grupę ciepło i serdecznie przywitała Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lipianach, Pani Marta Urszula Ciszewska. Rozgrzewkę w rytm świątecznej muzyki przeprowadziła Pani Agnieszka Babicka z Lipian i Katarzyna Mielcarek z Barlinka.

REKLAMA

 Tajemnice Lipian odkrywała dla nas Pani Elżbieta Kowalska, która też jest radną tamtejszej Rady Miejskiej. Maszerując z kijkami obejrzeliśmy ciekawe zabytki, domy "w kratkę" i krajobrazy jezior. Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali prezenty od Mikołaja a spotkanie zakończyliśmy małym koncertem na organach w pięknie odrestaurowanym kościele. Burmistrz Lipian Bartłomiej Królikowski osobiście pożegnał barlinecką ekipę życząc Wesołych i Radosnych Świąt. Bożego Narodzenia. Bardzo dziękujemy za serdeczne i miłe przyjęcie barlineckiej grupy w Lipianach.

CIT Barlinek

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
To taka jakaś dziwna dyscyplina, w której mówi się o rajdzie NW a gania się autobusami. Jakiś czas temu rajd dojechał do Krzynki i leśniczówki Niesporowice. Oby tak dalej, tylko kto płaci za autobus?

I kto zapłaci i kto zapłaci, Boże co za małostkowość. Brak słów. Nie liczy sie że fajna była zabawa że ludzie w tym przeważnie młode osoby oderwały sie od smartwonow i spedzili miło czas integrujac sie z innymi ludźmi.
+3

Guest

To taka jakaś dziwna dyscyplina, w której mówi się o rajdzie NW a gania się autobusami. Jakiś czas temu rajd dojechał do Krzynki i leśniczówki Niesporowice. Oby tak dalej, tylko kto płaci za autobus?
+9

jacuś

POMASZEROWALI Z KIJKAMI DO LIPIAN"z kijkami, wybrali się wraz z Mikołajem do Lipian, do których trasę pokonano autokarem' czegoś nie rozumiem jechali czy maszerowali

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.