BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

Zrodzony z emocji, marzeń i pragnień młodzieży, która chciałaby coś powiedzieć - tak powstał niesamowity spektakl „To i owo, tędy i owędy, czyli coś o Was i o Nas”, który odbył się 13 grudnia na deskach sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury.

Poszukiwanie wspólnych dróg młodzieży i dorosłych, pozwoliła na wyreżyserowanie przedstawienia, w którym widzieliśmy opowieści o miłości, nienawiści, szacunku, dyskryminacji, o problemach nie tylko młodych ludzi ale również tych, którzy dziś na niektóre pytania szukają odpowiedzi.

REKLAMA

Nie brakowało pełnych emocji wypowiedzi, tańca oraz muzyki. Było wzruszająco, czasami śmiesznie, jednak z przesłaniem do współczesnego świata by nie oceniać a szanować i słuchać. Od redakcji możemy dodać, że było to jedno z największych wydarzeń kulturalnych tego roku. Gratulacje dla realizatorów i aktorów.

''TO I OWO, TĘDY I OWĘDY, CZYLI COŚ O WAS I O NAS''

''TO I OWO, TĘDY I OWĘDY, CZYLI COŚ O WAS I O NAS''

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 13 grudnia 2019
 

Spektakl „To i owo, tędy i owędy, czyli coś o Was i o Nas” przygotowali:

- scenariusz i reżyseria Monika Goryńska i Joanna Wachowska
- przygotowanie muzyczne Agata Głogowska
- choreografia Kamil Fabich
- dobry duch przedstawienia Ewelina Wieczorek
- realizator dźwięku Mateusz Zych
- oświetlenie Eugeniusz Skoczylas
- opracowanie merytoryczne Alicja Poździk
- wystąpili młodzi pasjonaci słowa, muzyki i tańca.

Organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Feeling Dance Group oraz Barlinecki Ośrodek Kultury. Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Barlinek.

monikary

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.