BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Pod koniec marca, do naszej redakcji odezwał się Paweł Jaskuła, który zwrócił się z prośbą o publikację Jego apelu o zbiórce darów dla barlineckiego szpitala. Paweł, pomógł już kilku szpitalom zakaźnym, wioząc tam wszystko, co w dobie pandemii i wprowadzonych ograniczeń jest potrzebne.

Ogłoszona przez nas za pośrednictwem mediów społecznościowych zbiórka, odbiła się szerokim echem wśród mieszkańców gminy Barlinek a co za tym idzie, odzew był ogromny. Wczoraj, 17 kwietnia, Paweł zawiózł do szpitala dary przekazane przez mieszkańców gminy. Dodajmy tylko, że inicjator zbiórki osobiście odbierał rzeczy od osób, które zdecydowały się podzielić czymś z pacjentami leżącymi na oddziałach i barlineckim personelem. Pomagali mu w tym mieszkańcy Mostkowa oraz Sulimierza.

REKLAMA

I tak do Szpitala Barlinek przekazano m.in. ponad dwieście butelek wody mineralnej, środki czystości, maseczki ochronne, środki do dezynfekcji, środki higieniczne, ręczniki jednorazowe, papier toaletowy oraz to co zdecydowanie poprawia humor, czyli słodycze od ciastek po cukierki, batony i czekolady. Każda rzecz jest na wagę złota, bowiem nie zapominajmy, że obowiązujący zakaz odwiedzin w szpitalu, pozbawił hospitalizowane osoby dostępu do rzeczy codziennego użytku, takich jak środki higieniczne i kosmetyczne. Przekazane więc przez Pawła Jaskułę i inne osoby (które ostatnio wspierają szpital) dary, to bardzo duże i jakże ogromne wsparcie w tym trudnym czasie.

monikary

 

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Pytanie do ministra zdrowia:
"Jeśli szczepionki są jedyną odpowiedzią na wirusa z Wuhan to jak Chińczycy pozbyli się wirusa bez szczepionek?"

Czy portal barlinek24 jest miejscem do zadawania pytań do ministra zdrowia?
+1

Guest

Pytanie do ministra zdrowia:
"Jeśli szczepionki są jedyną odpowiedzią na wirusa z Wuhan to jak Chińczycy pozbyli się wirusa bez szczepionek?"
+13

Guest

Paweł jesteś człowiekiem o wielkim sercu! Samorządowcy i politycy niech się ze wstydu pod ziemię zapadną , to jest ich rola. Paweł wielkie dzięki !
+18

Guest

Brawo Mostkowo pięknie!!!
podziękowania Dla mieszkańców Oraz strażaków z OSP MOSTKOWO którzy również pomagają gminie w tym trudny czasie. Bardzo Dobra Robota Paweł

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.