pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
1.4571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 1.46 (35)

Moczydło i jego mieszkańcy słyną z aktywności w terenie. Organizują różne rajdy i festyny, na które przyjeżdża wiele osób z m.in. Barlinka. Jak przenieść tą aktywność do sieci? Okazuje się, że nasi mieszkańcy również w świecie wirtualnym potrafią się świetnie bawić.

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W czasie pandemii, zaprosiliśmy najmłodszych mieszkańców Moczydła, do wzięcia udziału w e-konkursie plastycznym. Jego celem było stworzenie plakatu zachęcającego do dbania o naszą planetę. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, co bardzo nas cieszy. 

 

REKLAMA

Po zakończeniu pandemii i po zniesieniu obostrzeń, dzieci wraz z opiekunami, wezmą czynny udział w sprzątaniu swojej okolicy. Podczas tej akcji zostaną im wręczone nagrody. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wspieranie swoich dzieci w promowaniu proekologicznych postaw.

Aktywne Moczydło

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.