wtorek 6 grudnia 2022r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
1.4571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 1.46 (35)

Moczydło i jego mieszkańcy słyną z aktywności w terenie. Organizują różne rajdy i festyny, na które przyjeżdża wiele osób z m.in. Barlinka. Jak przenieść tą aktywność do sieci? Okazuje się, że nasi mieszkańcy również w świecie wirtualnym potrafią się świetnie bawić.

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W czasie pandemii, zaprosiliśmy najmłodszych mieszkańców Moczydła, do wzięcia udziału w e-konkursie plastycznym. Jego celem było stworzenie plakatu zachęcającego do dbania o naszą planetę. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, co bardzo nas cieszy. 

 

REKLAMA

Po zakończeniu pandemii i po zniesieniu obostrzeń, dzieci wraz z opiekunami, wezmą czynny udział w sprzątaniu swojej okolicy. Podczas tej akcji zostaną im wręczone nagrody. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wspieranie swoich dzieci w promowaniu proekologicznych postaw.

Aktywne Moczydło

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.