BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

16 maja w Muzeum Regionalnym w Barlinku, otwarta została wystawa prac uczestników zajęć ceramicznych w roku szkolnym 2019/2020, które odbywają się w Pracowni Ceramiki Unikatowej działającej przy Barlineckim Ośrodku Kultury. W zajęciach brała udział młodzież ze Stowarzyszenia "Bratek", młodzież z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Barlinku, dzieci i młodzież z Barlinka w ilości 53 osoby.

Ponadto instruktorzy i osoby dorosłe. Jednocześnie informujemy, że wystawa retrospekstywna Pracowni Ceramiki Unikatowej jest w przygotowaniu i odbędzie się w możliwie bezpiecznym terminie, ponieważ jest to związane z zaproszeniem do wystawy osób, które pracowały i współpracowały z Pracownią Ceramiczną. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania muzeum i informujemy, iż dzieci mogą odbierać prace z ostatnich wypałów.

REKLAMA

Dodatkowo, przed drzwiami Muzeum Regionalnego, mogą Państwo obejrzeć najnowszą plenerową pracę ceramiczną. "Znaki zodiaku”, jest to odpowiedź na zainteresowanie turystów Pracownią Ceramiki Unikatowej. Mozaiki, które zostały zamontowane na elewacjach budzą duże zainteresowanie i wciąż pojawiają się pytania, gdzie zostały wykonane. Jedna z dużych ceramik (mapa powiatu) zdobi także Starostwo Powiatowe w Myśliborzu. My w odpowiedzi na to zainteresowanie, chcemy raz w roku taki element ceramiczny wprowadzić w architekturę miasta. W tym roku to właśnie "Znaki zodiaku" i przygotowana już do zawieszenia mozaika na ul. Mickiewicza.

Uczestnicy Zajęć Ceramicznych w Pracowni Ceramiki Unikatowej:

Dzieci: Agnieszka Augustyniak, Weronika Augustyniak, Nikola Baran, Izabela Bednarek, Kuba Birula, Maja Birula, Rozalia Buczek, Patrycja Centkiewicz, Natalia Chorążyczewska, Weronika Chorążyczewska, Małgorzata Diaków, Marika Diaków, Ksenia Sushchenko, Katarzyna Dobrzeniecka, Zofia Gaładyk, Hanna Górczewska, Julia Górczewska, Karolina Hawryło, Oliwia Jagielska, Marianna Jaśniak, Zofia Jaśniak, Aleksandra Kawecka, Zuzanna Kiełbus, Bartosz Krzepiński, Patrycja Kucharska, Klara Kurosz, Blanka Kwiatkowska, Jonatan Lewandowski, Samuel Malicki, Mia Makowska, Sofia Makowska, Amelia Mitek, Laura Mitek, Oliwia Mitek, Claudia Osiecka, Helena Paszek, Emilia Popławska, Anastazja Perucka, Martyna Sałagan, Lena Sandman, Jan Sarba, Eliza Stawicka, Zuzanna Sutkowska, Antonina Sypnicka, Kacper Szokaluk, Nadia Tumilewicz, Dagmara Węgrzynowska, Adrianna Wołczyk, Marcel Wrzesiński, Aleksandra Zatowka, Barbara Ziobrowska, Iga Zych, Natalia Szkodzińska.

Dorośli: Teresa Bartkiewicz, Anna Mioduszewska, Brygida Liśkiewicz, Michalina Makowska.

 

Teresa Bartkiewicz i Ania Mioduszewska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.