niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

13 czerwca, punktualnie o godz. 8.00 z Rychnowa, wyruszył niezwykły wyścig rowerowy. Choć wyścigiem w sensie rywalizacji  nie jest, jednak można go nazwać wyścigiem… o życie. Kamil Gwoździk i Karolina Borowska, wyruszyli w 1000 km trasę dookoła województwa zachodniopomorskiego.

Wszystko po to, aby nagłośnić sprawę i zebrać pieniądze na lek, który potrzebny jest Konradowi Kropidłowskiemu, choremu na ostrą białaczkę szpikową. W pierwszych kilometrach Kamilowi i Karolinie towarzyszyła silna grupa wsparcia - Stargard na Rowery, XTC Barlinek oraz Barlinecka Grupa Kolarska.

REKLAMA

Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia na Rynku Miejskim w Barlinku, rowerzyści ruszyli na trasę, która dziś pierwszego dnia, ma się zakończyć w miejscowości Czechyń. Cała akcja potrwa 6 dni, co daje w przybliżeniu około 170 km dziennie.

A tak będzie wyglądała trasa sześciodniowego objazdu województwa zachodniopomorskiego:

  • Dzień 1 - Dom (RYCHNÓW)- Danków- Wygon- Zatom- Pestkownica- Niekursko- Skrzatusz- Stara łubianka- Czechyń.
  • Dzień 2 - Czechyń- Zdbice- Nadarzyce- Kruszka- Drzewice- Bielica- Radzewo- Trzmielewo- Grabowo- Krzeszewo- Bobięcino- Rochowo- Buszyno- Korzybie.
  • Dzień 3 - Korzybie- Sycewice- Zalesin- Jarosławiec- Darłówko- Łazy- Sarbinowo- Kołobrzeg.
  • Dzień 4 - Kołobrzeg- Pobierowo- Świnoujście.
  • Dzień 5 - Świnoujście- Szczecin.
  • Dzień 6 - Szczecin- Cedynia- Cychry- Somin- Dom.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy dobrej pogody!

monikary 

 

 

 

Kamil i Karolina dla Konrada! 1000 km w 6 dni. Właśnie wystartowali! Życzymy powodzenia!

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 12 czerwca 2020

 

Komentarze

Guest

Z czego są pieniądze, że ktoś sobie jeździ na rowerze, bo ma taką pasję, nie rozumiem tego, wytłumaczcie mi proszę, bo ciemny człowiek jestem i zawsze myślałem, żeby pomóc komuś, trzeba wyłożyć zarobione przez siebie, z pracy, prawdziwej, pieniądze. A to można mieć zabawę i być zarazem wielkim bohaterem...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.