BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (31)

W dobie koronawirusa, pewnie nikt by się nie spodziewał, że można zorganizować galę taneczną. Udało się to jednak pewnej fabryce z Barlinka, a mianowicie – Fabryce Tańca Barlinek. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, przestrzegając reżimu sanitarnego dopięli swego i wspólnie świętowali ćwierćwiecze zespołu.

Gala jednak nie wyglądała tak, jak dotychczas. Po przywitaniu przez kierownik zespołu Katarzynę Stanisławską oraz prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Tańca Uśmiechy Barlinek Martę Ogarewicz zaproszonych gości, na sali zapadła ciemność a na kinowym ekranie, wyświetlił się film przedstawiający układy taneczne dzieci i młodzieży z FTB.

REKLAMA

Po projekcji wyjątkowym momentom nie było końca. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego w uznaniu za zasługi dla rozwoju regionu uhonorował Stowarzyszenie - Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego. Katarzynie Stanisławskiej, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP Piotr Gliński przyznał - Odznakę Honorową „Zasłużony Dla Kultury Polskiej”.

Również najmłodsi tancerze nie zostali pominięci i z rąk swoich rodziców, otrzymali Medal Małego Tancerza. Po podziękowaniach i gratulacjach, dzieci z widowni „w rytmie naszych serc” odtańczyły finał, celebrując 25 lat swojego zespołu. Fabryce Tańca Barlinek gratulujemy pięknego jubileuszu i otrzymanych wyróżnień!

Mati

 

Komentarze

+2

Guest

Szkoda że nie wiedziałam o jubileuszu. Mój Jubileusz 50- lecie pracy zawodowej ściśle jest związany z dziećmi, które występują. Chętnie bym obejrzała moje słoneczka.❤

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.