niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

25 lipca na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej, rozegrany został piąty mecz upamiętniający Tomasza Nowickiego – wieloletniego zawodnika, trenera, nauczyciela oraz wychowawcę dzieci i młodzieży. Mecz rozegrał się między drużyną CRS Pogoń Barlinek oraz zespołem „Przyjaciele Tomka”, czyli dawnymi kolegami z boiska i nie tylko.

Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, zawodnicy obu drużyn znają się już z rywalizacji sportowych, niektórzy też mieli okazje grać ze sobą w tych samych klubach. Sam mecz był przyjemnym widowiskiem, kibice nie mogli na pewno narzekać na ilość bramek, bo w tym razem zdobyto ich aż 15! Mecz upamiętniający osobę Tomka Nowickiego kończy się wynikiem 8:7 dla Przyjaciół Tomka.

REKLAMA

Przy okazji meczu warto również wspomnieć o zmianach, które nastąpiły w klubie CRS Barlinek. Centrum Rozwoju Sportu po walnym zgromadzeniu zmieniło swój zarząd oraz podjęto decyzję, że od nowego sezonu do klubu z Barlinka oficjalnie wraca nazwa „Pogoń”! 

 

‼️OFICJALNIE‼️ Z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana zarządu klubu oraz nazwy. ➡️Od nowego sezonu nazwa CRS Barlinek...

Opublikowany przez CRS Pogoń Barlinek Czwartek, 23 lipca 2020

 

Nowym przewodniczącym komisji rewizyjnej został Łukasz Blezień. Nowym prezesem klubu został Michał Banaś a jego zastępcami Grzegorz Stanisz oraz Tadeusz Nowicki. Członkami zarządu zostali zawodnicy oraz sympatycy zespołu: Daniel Baranowski, Kamil Dydyna, Kamil Przybysz, Bartek Siejko, Jarosław Bilas oraz Thomas Wehling.

Nowemu CRS Pogoń Barlinek oraz jej zarządowi życzymy pomyślności i samych sukcesów.

 

Mati

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.