Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)

Inauguracja sezonu nie mogła się dla Pogoni zacząć lepiej. Zawodnicy Michała Diakowa po doświadczeniu zdobytym w Pucharze Polski wyszli do tego spotkania bardzo pewnie. Tym razem przeciwnikiem Barlinka była drużyna Ogniwo Babinek.

Trzeba przyznać, że sam mecz nie zaczął się kolorowo. Po błędzie w polu karnym, nasz zawodnik fauluje przeciwnika i sędzia dyktuje rzut karny. Niestety Bartłomiejowi Siejko nie udaje się przeczytać intencji strzelającego i ten zdobywa gola.

REKLAMA

Radość zawodników nie trwała jednak długo, 3 minuty później piłkę do bramki wsadza kapitan drużyny Kamil Dydyna. Od tej pory Pogoń zdecydowanie przejęła inicjatywę. Ogniwo stwarzało akcje, jednak nie były one w stanie zagrozić naszej obronie. Pogoń zaś bardzo pewnie kroczyła po wyższy wynik. Do ostatniego gwizdka sędziego zdobywają ich aż 7! Tym samym wygrywając pierwszy mecz sezonu 7:1!

Przed meczem na ręce kapitana Kamila Dydyny przekazany został puchar za wygranie A-klasy w poprzednim sezonie. Po wręczeniu pucharu zawodnicy wraz z kibicami uczcili minutą ciszy bohaterów walczących w Powstaniu Warszawskim. Gratulujemy zawodnikom udanego startu i oby tak dalej!

Bramki strzelali:

6'  Kamil Dydyna
16'  Kamil Dydyna
19'  Kamil Trześniowski
31'  Kamil Błaż
49'  Kamil Błaż
73'  Hubert Domański
81'  Hubert Domański

 

Mati

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.