sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)

Inauguracja sezonu nie mogła się dla Pogoni zacząć lepiej. Zawodnicy Michała Diakowa po doświadczeniu zdobytym w Pucharze Polski wyszli do tego spotkania bardzo pewnie. Tym razem przeciwnikiem Barlinka była drużyna Ogniwo Babinek.

Trzeba przyznać, że sam mecz nie zaczął się kolorowo. Po błędzie w polu karnym, nasz zawodnik fauluje przeciwnika i sędzia dyktuje rzut karny. Niestety Bartłomiejowi Siejko nie udaje się przeczytać intencji strzelającego i ten zdobywa gola.

Radość zawodników nie trwała jednak długo, 3 minuty później piłkę do bramki wsadza kapitan drużyny Kamil Dydyna. Od tej pory Pogoń zdecydowanie przejęła inicjatywę. Ogniwo stwarzało akcje, jednak nie były one w stanie zagrozić naszej obronie. Pogoń zaś bardzo pewnie kroczyła po wyższy wynik. Do ostatniego gwizdka sędziego zdobywają ich aż 7! Tym samym wygrywając pierwszy mecz sezonu 7:1!

Przed meczem na ręce kapitana Kamila Dydyny przekazany został puchar za wygranie A-klasy w poprzednim sezonie. Po wręczeniu pucharu zawodnicy wraz z kibicami uczcili minutą ciszy bohaterów walczących w Powstaniu Warszawskim. Gratulujemy zawodnikom udanego startu i oby tak dalej!

Bramki strzelali:

6'  Kamil Dydyna
16'  Kamil Dydyna
19'  Kamil Trześniowski
31'  Kamil Błaż
49'  Kamil Błaż
73'  Hubert Domański
81'  Hubert Domański