BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (4)

12 sierpnia przed godz. 2.00, Straż Pożarna otrzymała wezwanie do pożaru domu przy ul. Działkowej. Pierwsze jednostki dojeżdżające na miejsce, zastały dach budynku w ogniu. Prawie wszyscy mieszkańcy płonącego domu opuścili go przed przyjazdem pierwszych zastępów Straży Pożarnej.

Jak dowiadujemy się od barlineckich druhów, jedna osoba została przez nich ewakuowana. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

REKLAMA

Na miejsce pożaru zadysponowano trzy zastępy OSP Barlinek, jeden zastęp OSP Mostkowo, dwa zastępy JRG Myślibórz (w tym podnośnik), Pogotowie Ratunkowe, Policję, Pogotowie Gazowe oraz Pogotowie Energetyczne. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśnianie przez biegłego ds. pożarnictwa.

 

monikary

 

Foto: Mati

 

Pożar domu ul. Działkowa

Opublikowany przez Barlinek24.pl Wtorek, 11 sierpnia 2020

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.