BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Kończą się wakacje a wraz z nimi letni wypoczynek. Trzeba już wracać z urlopów, iść do pracy, do szkoły. Niektórzy wyjechali, inni zostali na miejscu. Jednak ci, którzy spędzali ten czas w Barlinku, mieli okazję skorzystać z oferty aktywnego wypoczynku, którą przygotował Barlinecki Ośrodek Kultury.

Były więc warsztaty plastyczne, muzyczne i kino w Europejskim Centrum Spotkań. Zajęcia sportowe na plaży i spacerki nordic walking. Biblioteka Publiczna przygotowała liczne zabawy, spektakle teatralne w także wybory Bajkowej Miss i Bajkowego Mistera Lata. Muzeum Regionalne prezentowało zanikające zawody, wystawy artystów, kiermasze ceramiki, wszystko w przestrzeni publicznej.

REKLAMA

Na Rynku Miejskim można było obejrzeć spektakle a także posłuchać muzyki czy też wziąć udział w warsztatach tanecznych. Nie brakowało smacznego weekendu, czyli Festiwalu Dobrego Jedzenia i Piwa. Dziękujemy Wam bardzo za to, że chcieliście wspólnie z nami spędzić te wakacyjne dni i do zobaczenia za rok!

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

+1

Guest

Nic się nie kończy. Myślę, że będzie ładnie, ciepło i pogodnie do połowy października. Od jakiegoś czasu mamy przestawione pory roku, lato jest nieco później. Także no stres wocc.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.