Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

30 sierpnia w niedzielę na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, odbył się V TURNIEJ PAMIĘCI TOMASZA NOWICKIEGO I ALFREDA PLUSZCZYKA trenerów i wychowawców dzieci i młodzieży. Wzięli w nim udział młodzi piłkarze z rocznika 2012 i młodsi, kategoria żak.

Organizatorami i gospodarzami zawodów byli CRS Pogoń Barlinek oraz ISF Pogoń Barlinek, dwa skonsolidowane środowiska piłkarskie w naszym mieście, które ściśle współpracują ze sobą w wychowaniu dzieci i młodzieży w gminie Barlinek. W turnieju wzięło udział 120 dzieci z 12 drużyn z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego - ISF POGOŃ BARLINEK (I i II), OSADNIK MYŚLIBÓRZ, AP SZCZECINEK, SP JUNIOR KALISZ POMORSKI, ALLSPORT PEŁCZYCE (I i II), AP GAVIA CHOSZCZNO, AP HUTNIK SZCZECIN, PROGRES GORZÓW (I i II), KORAL MOSTKOWO.

REKLAMA

Sędzią głównym zawodów był Mateusz Czajkowski, świeżo upieczony sędzia ZZPN, któremu pomagali trampkarze z ISF Pogoń Barlinek. Na trzech boiskach, rozegrano 36 meczy po 12 minut każdy. Tej wyjątkowej i zaciekłej, lecz przyjaznej rywalizacji, przyglądali się liczni kibice i rodzice zawodników, którzy entuzjastycznie dopingowali młodych piłkarzy.

V turniej odbywał się zgodnie z unifikacją ZZPN, czyli wg zasad i norm obowiązujących dla kategorii ŻAK, dlatego nie była oficjalnie prowadzona klasyfikacja drużyn, była ona jedynie podawana do wiadomości trenerów. Młodzi zawodnicy z ISF Pogoń Barlinek (trenerzy Topolnicki Mariusz i Halarewicz Maciej)  jak na gospodarzy przystało, pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając wiele goli, wygrali wiele pojedynków, które sprawiły że zostali jedną z czołowych ekip niedzielnego turnieju. Warto dodać, że nasz zawodnik Szymon Topolnicki (ISF Pogoń Barlinek, rocznik 2012) został okrzyknięty mianem najlepszego zawodnika turnieju. Dodatkowo wyróżnienie otrzymali Michał Ciesielski oraz Dawid Welc.

W uroczystości wręczenia nagród (puchary, medale, torby, nagrody indywidualne) wzięli udział prezes CRS Pogoń Barlinek Tadeusz Nowicki jednocześnie ojciec śp. Tomasza Nowickiego oraz prezes ISF Pogoń Barlinek Filary Wojciech. Każda drużyna została udekorowana medalem i pucharem, najlepszy zawodnik z każdej ekipy t-shirtem sportowym wykonanym przez promocjone.com. Ponadto statuetki otrzymali król strzelców, najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik całego turnieju. Nagrody przedstawiają się następująco:

Najlepszy zawodnik turnieju:

Topolnicki Szymon (ISF Pogoń Barlinek)

Król strzelców :
Warcholiński Olek (Osadnik Myślibórz)

Najlepszy bramkarz:

Antoni Piątek (AP Gavia Choszczno)

Organizatorzy bardzo dziękują za pomoc w organizacji turnieju:
- zawodnikom i trenerom ISF Pogoń Barlinek za obsługę turnieju
- P. Jarosławowi Bednarkowi za profesjonalną oprawę
- rodzinie Nowickim za obsługę gastronomii

Podziękowania płyną również do partnerów: Borne Furniture, PGK w Barlinku, Agriplon, GBS BANK, IRGO, Watex, Dom Weselny GRACJA, Promocjone, HaCon oraz GMINA BARLINEK.

Zadanie zostało współfinansowane ze środków gminy Barlinek.

 

ISF Barlinek - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.