Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
1.95 1 1 1 1 1 Ocena 1.95 (20)

Aleksander Wereśniak prawie po rocznej przerwie powrócił do walk na zasadach K1, występując 12 września na drugiej gali Krwawy Sport w Gdańsku – walki na gołe pięści.

O walce dowiedzieliśmy się niespodziewanie, niecałe dwa tygodnie przed Galą. Takim propozycjom walk się nie odmawia, skomentował trener Krzysztof Woźniak, tym bardziej że naprzeciwko Olka stanąć miał pięciokrotny mistrz świata w Kicbokxingu Bartłomiej Wydra, mocny zawodnik z Łodzi.

REKLAMA

Walka Naszego zawodnika odbyła się w kategorii wagowej do 88kg w małych rękawiczkach. Do ringu wszedł z chłodną głową, po paru minutach wydawało się, że będzie zacięty trzy rundowy bój. Niestety chwila nieuwagi i pod koniec rudy, dosłownie na 20 sekund przed, Olek został trafiony przez przeciwnika mocnym prawym podbródkowym. Cios okazał się być bardzo silny i niestety sędzia główny przerywa walkę, na korzyść zawodnika z Łodzi. Starcie było bardzo dobre, zawodnicy w klatce zostawili dużo zdrowia i pokazali ogromny charakter do walki! 

Dziękujemy wszystkim kibicom, i osobom które pomagały w wyjeździe. 

 

Boran Team - nadesłane

 

 

Komentarze

-5

Guest

Przy takim podbródkowym na chwilę traci się przytomność, ale nasz zawodnik to młody zdeterminowany chłopak i wkrótce zrewanżuje się Wydrze.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.