Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W przedostatnią sobotę września, korzystając z pięknej słonecznej pogody rozegrano turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego. Była to zarazem ostatnia runda tegorocznego cyklu turniejów o Grand Prix Barlinka. Frekwencja dopisała i zaproszenie przyjęło tym razem aż dwudziestu czterech sympatyków tenisa.

Spośród wszystkich uczestników rekordowo dużo tym razem zjawiło się gości spoza Barlinka, aż dziesięć osób. Zawitali do nas reprezentanci Gorzowa, Dębna, Pyrzyc, Bani i Drawska Pomorskiego, a nawet jeden kolega z Niemiec z pobliskiego Schwedt/Oder, czyniąc tym samym nasz turniej międzynarodowym :). Stało się już normą, że  zawitali i przedstawiciele młodego pokolenia odważnie starając się rywalizować z dorosłymi. Po dokonaniu rozstawienia i losowania utworzono cztery grupy po sześciu uczestników.

 

REKLAMA

 

Zwycięzcą VII rundy ponownie został Szymon Bunda, pokonując w finale jak poprzednio Krzysztofa Szymańskiego (Pyrzyce). Trzecie miejsce po zaciętym meczu tym razem zajął Marek Orczyk pokonując czwartego Jarosława Wiśniewskiego.

Zarząd BKT dziękuje Burmistrzowi Barlinka Panu Dariuszowi Zielińskiemu za wsparcie i pomoc w propagowaniu tej pięknej dyscypliny sportu, a nasi reprezentanci pokazują, że Barlinek od lat był mocnym ośrodkiem tenisowym i nieustannie takim pozostaje prezentując się okazale na tle tak licznej grupy zamiejscowych graczy. Tak więc wszyscy ci goście, a często wraz z członkami swoich rodzin mają szansę poznawać nasze piękne miasto dzięki tenisowi właśnie.

Pozostaje podziękować za cały, długi i owocny w spotkania tenisowe sezon. Dziękuję wszystkim za liczny udział w proponowanych turniejach i już dzisiaj zapraszam na przyszły mam nadzieję, równie intensywny i udany sezon 2021! Zapraszam również wszystkich niezdecydowanych, a chcących spróbować swoich sił na korcie do zapoznania się z ofertą naszego stowarzyszenia, a być może okaże się na tyle interesująca, że już wiosną spotkamy się na naszych kortach wspólnie ciesząc się z uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu.

Szczegółowe wyniki spotkań grupowych, a także pozostałej drogi do finału znajdziecie na stronie BKT

 

Barlinecki Klub Tenisowy - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.