Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

W ten weekend „Omegowcy” i „Optimiściarze” z Klubu Żeglarskiego SZTORM w Barlinku po raz kolejny wzięli udział w Regatach o Złotą Dynię, a także w wyścig Memoriałowym im. Marcina Tura w Morzyczynie. Nasi żeglarze spotkali się na wodzie z zawodnikami z Czaplinka, Myśliborza oraz Stargardu.

Mimo słabego wiatru, pierwszego dnia rozegrano cztery wyścigi. W klasie Omega Turystyczna 3 - miejsce zajął Jakub Ciesielski z dziewczęcą załogą w składzie: Agnieszka Bartnicka oraz Iga Szynkiewicz. W klasie Omega Sport swój debiut miał Tomasz Szynkiewicz, jako sternik z załogą Mariuszem i Oskarem Ożóg zajmując 2 - miejsce. Drugi dzień był bardziej wietrzny i tu również nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego klubu na „pudle”.

 

REKLAMA

  

W klasie Optimist do lat 12, 1 – miejsce Iga Szynkiewicz, 4 – miejsce Kacper Popek, 6 – miejsce Oskar Szynkiewicz. W kategorii powyżej 12 lat, 2 – miejsce Sebastian Wysocki, 4 – miejsce Oskar Ożóg. Kolejne regaty uważamy za bardzo udane, wróciliśmy do Barlika z pucharami, medalami oraz bogatsi o nową wiedzę i nowe doświadczenia. Gratulujemy wszystkim zarówno tym, którzy znaleźli się na podium, jak i tym dla których miejsca tam brakło.

 

​KŻ Sztorm - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.