Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9)

Kolejny mecz Barlineckiej Pogoni za nami. Rywalem naszych zawodników był zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Energetyk Gryfino. Pogoń zajmując trzecie miejsce pretendowała do przejęcia fotelu lidera. Kibice obu drużyn od samego początku mieli nadzieje na dobre widowisko.

Fani drużyny z Barlinka na pewno nie mieli na co narzekać. Pogoń od początku pokazała dobry futbol. Spokój w defensywie i dużo dobrych akcji ofensywnych zdecydowanie były atrybutami naszych zawodników.

 

REKLAMA

 

Energetyk mimo swojej pozycji w tabeli nie pokazał zbyt dużo. Od pierwszych minut Pogoń dyktowała warunki gry. Pierwszą bramkę zdobył dobrze dysponowany w dzisiejszym spotkaniu Kamil Błaż. Po drugiej bramce strzelonej przez Jakuba Jędrzejaszka Energetyk nie potrafił się podnieść. Głowy spuszczone w dół, nerwy i brak pomysłu towarzyszyły zawodnikom z Gryfina przez resztę meczu.

Pogoń zagrała bardzo solidnie i zdecydowanie zasłużyła na kolejne trzy punkty. Po wygranym meczu, CRS Pogoń Barlinek wskakuje na pierwsze miejsce w tabeli!

 

M.Zych

 

Michał Banaś, prezes CRS Pogoń Barlinek komentuje dzisiejsze spotkanie z Energetykiem Gryfino. Przypomnijmy - Barlinek pokonał Gryfino 2️⃣:0️⃣

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 26 września 2020

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.