Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1

23 października w Pyrzycach odbyła się 14 edycja Gali MMA VIP2, której organizatorem był Gladiator Arena. Na Gali odbywały się zarówno walki zawodowe i amatorskie. Oczywiście na zawodach nie zabrakło reprezentanta BORA TEAM – Krystian Bondyra, który zadebiutował w MMA. 

Krystian zaczął bardzo dobrze, przeważał zarówno w technikach bokserskich jak i w kopnięciach, unikał mocnych pojedynczych ciosów przeciwnika. W połowie pierwszej rundy, przeciwnik sprowadził walkę do parteru, jednak Krystian szybko wstał i dalsza walka toczyła się w stójce, gdzie ponownie Nasz zawodnik miał przewagę. 

REKLAMA

Przy końcówce pierwszej rundy, przeciwnik z Husaria Faight Pyrzyce, ponownie obala Krystiana, który broniąc się zakłada gilotynę, z której przeciwnik się uwolnił.  

Druga ruda również pokazała dużo świetnej techniki ze strony Krystiana, dużo kopnięć, po których przeciwnik wyglądał na zamroczonego. Jednak scenariusz z pierwszej rundy się powtarza i Nasz zawodnik zostaje obalony. Przeciwnik próbuje przejąć gardę i zdobywa dosiad, zadając ciosy z góry, które nie do końca dochodzą. Jednak na 3 sekundy przed końcem rundy, sędzia przerywa walkę na korzyść zawodnika z Husaria Faight Pyrzyce. 

Wielka szkoda, że tak to się skończyło - komentuje trener Krzysztof Woźniak, bo walka była świetna i zabrakło szczęścia, może trochę zimnej krwi, kiedy można było tą walkę zakończyć przed czasem.  

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie on-line. 

 

BORAN TEAM

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.