BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Nie tak dawno, Urząd Miejski wystosował komunikat, że od 26 października Urząd Stanu Cywilnego wraz z ewidencją ludności i dowodami osobistymi, rozpocznie funkcjonowanie w nowej siedzibie w Barlinku przy ul. Jeziornej 8. Sprawdziliśmy jak wyglądają nowe pomieszczenia i czy rzeczywiście udało się z tym dniem otworzyć biura.

Termin jak się okazuje został dotrzymany, mieszkańcy Gminy Barlinek są obsługiwani a jak to wszystko wygląda, mogą Państwo obejrzeć na zdjęciach. Jednocześnie przypominamy, że z uwagi na obecną sytuację pandemiczną bezpośrednia obsługa interesantów będzie się odbywać wyłącznie w godzinach od. 10.00 do 13.00, w pozostałych godzinach tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu daty i godziny wizyty.

 

REKLAMA

 

Realizacja projektu „Adaptacja budynku byłej szkoły położonego w Barlinku przy ul. Jeziornej 8 na cele Centrum Wsparcia Rodziny i Urzędu Stanu Cywilnego” rozpoczęła się w lipcu 2019 roku.  Oprócz Urząd Stanu Cywilnego wraz z ewidencją ludności i dowodami osobistymi, na poddaszu swoje pomieszczenia ma Centrum Wsparcia Rodziny, które realizuje zadania z zakresu m.in. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego ds. Uzależnień i Przemocy w Rodzinie (w tym wsparcie psychologa). Znajduje się tam również grupa wsparcia m.in. dla osób doświadczających przemocy i stosujących przemoc a także Zespół Interdyscyplinarny d/s Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii. Jest tam także świetlica opiekuńczo-wychowawcza z elementami socjoterapii.

Wartość zadania „Adaptacja budynku byłej szkoły położonego w Barlinku przy ul. Jeziornej 8 na cele Centrum Wsparcia Rodziny i Urzędu Stanu Cywilnego”, według wybranej w przetargu oferty, to 3.964.000 zł brutto zł z czego 1 880 839,95 zł to dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w ramach działania 9.3 „Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich”.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
-moim skromnym zdaniem to dekorator wnętrz to chyba trochę przesadził z tymi fotelami"uszakami" :interesanci i petenci nie przychodzą ,aby wygodnie posiedzieć, wypić kawę, [quote name="Guest"]-moim skromnym zdaniem to dekorator wnętrz to chyba trochę przesadził z tymi fotelami"uszakami" :interesanci i petenci nie przychodzą ,aby wygodnie posiedzieć, wypić kawę, złapać "drzemkę"?

Te fotele są na wyposażeniu Centrum Wsparcia Rodziny a nie dla petentów i interesantów
-1

Guest

-moim skromnym zdaniem to dekorator wnętrz to chyba trochę przesadził z tymi fotelami"uszakami" :interesanci i petenci nie przychodzą ,aby wygodnie posiedzieć, wypić kawę, złapać "drzemkę"?
+18

Guest

Cytuję Guest:
Mieszkania dla rodzin zrobic i dac a nie Urzedy robic nowe.Nad tym pomyślec rozsądnie.

A z jakiej racji ktoś ma dawać mieszkanie?Mieszkanie można sobie kupić.
+12

Guest

Cytuję Guest:
Rewelacja w końcu godziwe warunki pracy dla Pań

A wydawało mi się że to przede wszystkim zrobiono dla mieszkańców a przy okazji dla osób tam pracujących

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.