BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (6)

We wrześniu, rozpoczęły się prace w ramach zadania „Przebudowa drogi gminnej do wsi Brunki”. Inwestycja, na którą wiele lat czekali mieszkańcy tej miejscowości, właśnie dobiega końca. Nie udałoby się to, gdyby nie dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego, w wysokości 148 455,55 zł.

Łączny koszt prac to kwota 971 938,78 zł. Przebudowane zostało 0,77 km wspomnianej drogi. W ramach tego zadania, wykonano m.in. peron wraz z wiatą przystankową, wyrównano istniejącą nawierzchnię z brukowca kamiennego warstwą kruszywa, przebudowano wlot skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 151 i wylano masę bitumiczną.

REKLAMA

 

Poszerzono istniejącą konstrukcję jezdni do 3,5 m, a w miejscach mijanek do 5,00 m. Dokonano także nasadzeń drzew. Zakończenie inwestycji wraz z niezbędnymi odbiorami, planowane jest na koniec listopada 2020 r.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Droga beznadziejna, dlaczego nie robi się dróg o pełnej szerokości. Przecież żyjemy w czasach nowoczesnych technologii, a drogi robimy jak w średniowieczu.

bo to droga gminna i taka może być, tylko prywatny inwestor musi zrobić drogę pełnowymiarową
+1

Guest

Droga beznadziejna, dlaczego nie robi się dróg o pełnej szerokości. Przecież żyjemy w czasach nowoczesnych technologii, a drogi robimy jak w średniowieczu.
+7

Guest

Super! Warto inwestować w takie sprawy. Może w końcu ktoś zainteresuje się drogą na Okunie? Tam też mieszkają ludzie! Droga jest potrzebna, bo to coroczne pożal się Boże równanie drogi nie rozwiązuje problemu, a tylko go pogłębia. Jeśli jednak nie chcecie zrobić drogi (udajecie że nie macie kasy/że Okunie nie istnieją?), to może jakieś dofinansowanie na czołg, bon jakiś? Muldy i dziury takie, że naprawdę pora coś z tym zrobić..
+11

Guest

Może się myle ale jeden metr kosztował 12 tys złotych. Mam nadzieje ze wytrzyma również 100 lat jak kamień który tam był położony.
+6

Guest

gratuluję i pozytywnie zazdroszczę Jarząbki-Kolonia już kilka lat wnioskuje prosząc o jakąkolwiek inwestycje, a w tym roku nawet odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.