BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
FEELING DANCE GROUP

Rok 2020 był dla nas zdecydowanie ciężkim rokiem. Dużo nam pokazał, jeszcze więcej zweryfikował a najbardziej to zniweczył wiele planów. Przeżyliśmy i wspólnie wszyscy daliśmy radę.

Niestety na żaden turniej nie zdążyliśmy pojechać. Na szczęście przed ogłoszeniem obostrzeń zdążyliśmy nagrać nasze choreografie. Przerzuciliśmy się do wirtualnego świata konkursów online - było ich 10.

 

REKLAMA

  

Tak wygląda podsumowanie: 4 nagrody GRAND PRIX, 1 NAGRODA SPECJALNA, ZŁOTO – 24, SREBRO – 11, BRĄZ – 7.

Kochani tancerze oraz trenerzy - w tym Nowym Roku życzymy Wam spotkania się na wielu tanecznych parkietach. Dalszej, niegasnącej pasji oraz wiele wytrwałości.

 

FEELING DANCE GROUP – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.