BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
BARLINECKI ANIOŁ W MUZEUM

W ubiegłym roku, Muzeum Regionalne w Barlinku, ogłosiło II edycję konkursu „Barlinecki anioł”. Jest to konkurs plastyczny i skierowany do wszystkich grup wiekowych. Co należało zrobić? Wykonać anioła, według własnego pomysłu.

 

REKLAMA

 

Z uwagi na obostrzenia, nie było możliwości zorganizowania wernisażu, więc muzeum, rozstrzygnęło konkurs online. Prace oceniało jury w składzie – przewodnicząca Brygida Liśkiewicz, Katarzyna Mielcarek oraz Bożena Kulesza – Mazurek. A tak przedstawiają się wyniki konkursu:

Kategoria dzieci i młodzież

I miejsce – Julia Wawrzyniak
II miejsce – Oliwia i Jagoda Kubiak
III miejsce – Kalina Andrzejewska

Wyróżnienia – Oliwia Kaczmarczyk, Błażej Kaczmarczyk, Jakub Florczak, Maja Kuzdak, Nina Słomka, Błażej Andrzejewski, Natalia Szkodzińska, Franciszek Wiśniewski, Lea Siedlecka, Iga Siedlecka.

Kategoria dorośli:

I miejsce – Alicja Wawrzyniak
II miejsce – Henryk Marona
III miejsce – Anna Zych

Wyróżnienie – Marta Zmarzlik

Nagroda specjalna – Środowiskowy Dom Samopomocy „Słonecznik” w Osinie.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w wystawie. Wszystkich uczestników, zarówno tych na podium jak i wyróżnionych, w imieniu organizatora, zapraszamy po odbiór nagród do Muzeum Regionalnego. Wszyscy otrzymali upominki.

 

M.Przybylska 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.