BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.83 (6)
W KARSKU SPŁONĘŁA STODOŁA

27 stycznia w godzinach wieczornych, strażacy walczyli z ogromnym pożarem w Karsku. Płonęła murowana stodoła. Budynek, w którym składowane były m.in. meble, kosiarki spalinowe, bardzo szybko zajął się ogniem. Pomimo ciężkiej pracy kilku zastępów ochotniczej i zawodowej Straży Pożarnej, stodoła spłonęła doszczętnie.

 

REKLAMA

  

Uszkodzeniu uległo także auto, na które zawaliła się jedna ze ścian budynku. Jak powiedzieli nam druhowie z Rychnowa, praca strażaków przy dogaszaniu i rozbiórce, trwać będzie do wczesnych godzin porannych.

 

Pożar Karsko

Ogromny pożar w Karsku. Płoną zabudowania gospodarcze - stodoła. Zbieramy informacje w tej sprawie.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 27 stycznia 2021

 

Na miejsce zadysponowano łącznie siedem zastępów strażaków – po jednym z Karska, Rychnowa, Nowogródka, Giżyna oraz trzy z Myśliborza a także Policję. Na szczęście pomoc Pogotowia Ratunkowego nie była konieczna. Nikomu nic się nie stało. Przyczyna pożaru będzie wyjaśniana.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Rychnów

 

Foto: Czytelnik - dziękujemy

 

barlinek

barlinek

  

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.