poniedziałek 6 grudnia 2021r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

 2×3 SA

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.75 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4)
MODA NA MORSOWANIE

Morsowanie stało się ostatnio prawdziwym hitem internetu. W mediach społecznościowych można zaobserwować mnóstwo zdjęć z zimowych kąpieli. Pojawiło się też jeszcze więcej memów związanych z tą aktywnością. Jednak jakby na to nie patrzeć – morsowanie jest dziś bardzo modne.

 

REKLAMA

 

Kto boi się wejść do wody, próbuje „morsować na sucho”, spacerując gołymi stopami po śniegu. Taka kąpiel to endorfiny, poprawa odporności czy też krążenia. Pamiętajmy też, żeby dla jednego zdjęcia nie zarażać własnego zdrowia. Róbmy to z rozsądkiem i najpierw sprawdźmy, jak to się robi.

A bardzo dobrze wiedzą o tym amatorzy zimowych kąpieli w Barlinku. Ich lodowate wyczyny są bardzo bezpieczne a co najważniejsze, przekazują zdobytą przez siebie wiedzę innym. Dzięki temu, morsów w naszym mieście jest coraz więcej. Kąpią się nie tylko na przystani KŻ „Sztorm” ale jak możecie zobaczyć na fotografiach, również na „Barlineckim Szlaku Przygody wokół Jeziora Barlineckiego”.

 

M.Przybylska

 

Foto: Radosław Nawrot

 

 

  

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.