BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

24 lutego w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyły się eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie udział wzięło 16 recytatorów ze szkół podstawowych w Barlinku.

 

REKLAMA

  

Jury w składzie: Brygida Liśkiewicz dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury – przewodnicząca,  Jolanta Karasińska poetka, autorka książek dla dzieci i dorosłych – członek komisji, Alicja Stadnik pracownik Biblioteki Publicznej w Barlinku – członek komisji, po przesłuchaniu recytatorów w dwóch kategoriach wiekowych, postanowiło wyróżnić i zakwalifikować do etapu powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego w Myśliborzu następujących uczniów:

Kategoria dzieci klas I – III
- Eliza Stawicka SP1
- Kaja Kulpa SP1
- Kornel Dupla Montessori School Barlinek
- Hanna Kiełek SP1 Kategoria dzieci klas IV – VI
- Karolina Jaworska SP1
- Abigail Lipińska Montessori School Barlinek
 
Konkurs poprowadziła Anna Adamiok. 

 

BOK - nadesłane

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.