BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
WIEŚCI Z AKADEMII TENISA BARLINEK

Turniej w Koszalinie. W sobotę 13 marca zorganizowany został Turniej Tenis10 w Koszalinie. Bardzo dobrze zaprezentował się w nim Igor Kowalewski zdobywając I miejsce w kategorii czerwonej (do lat 8) oraz III miejsce w kategorii pomarańczowej (do lat 9).

 

REKLAMA

 

Turniej w Szczecinie. W niedzielę 14 marca odbył się turniej Tenis10 na KIA Polmotor Arena w Szczecinie. Nie zabrakło tam naszych zawodników w składzie: Oliwia Kin, Michał Bogusław, Franciszek Łuciów i Igor Kowalewski. W kategorii czerwonej (do lat 8) Igor zajął III Miejsce. Natomiast w kategorii pomarańczowej (do lat 9) III miejsce wywalczył Michał. Na IV miejscu uplasowała się Oliwia oraz Igor. Miejsce VI zdobył Franek.

 

 

Turniej w Barlinku. W sobotę 13 marca rozegrany został turniej Yonex Demo Days Cup 2021. Do turnieju przystąpiło łącznie 30 zawodników tworząc 15 par deblowych. Po meczach grupowych do fazy półfinałowej awansowali: S. Bunda/M. Szulczewski, A. Pakosz/M. Goryński, J. Wiśniewski/B. Walaszczyk, M. Wiśniewska/R. Bunda. Po zaciętych meczach półfinałowych awans do finału wywalczyły pary S. Bunda/M. Szulczewski oraz J. Wiśniewski/B. Walaszczyk. W ostatnim meczu turnieju nie brakowało emocji gdyż para Wiśniewski/Walaszczyk prowadziła już 5/1 i miała piłkę meczową, lecz w ostatecznym rozrachunku para Bunda/Szulczewski przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

 

 

Wyniki końcowe:

I miejsce – S. Bunda/M. Szulczewski
II miejsce – J. Wiśniewski/B. Walaszczyk
III miejsce – M. Wiśniewska/R. Bunda oraz A. Pakosz/M. Goryński

Po meczu finałowym organizatorzy rozlosowali atrakcyjne upominki a nagroda główna – rakieta Yonex EZONE Deep Blue 98L trafiła w ręce Małgorzaty Wiśniak.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.