wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
WIEŚCI Z AKADEMII TENISA BARLINEK

Turniej w Koszalinie. W sobotę 13 marca zorganizowany został Turniej Tenis10 w Koszalinie. Bardzo dobrze zaprezentował się w nim Igor Kowalewski zdobywając I miejsce w kategorii czerwonej (do lat 8) oraz III miejsce w kategorii pomarańczowej (do lat 9).

Turniej w Szczecinie. W niedzielę 14 marca odbył się turniej Tenis10 na KIA Polmotor Arena w Szczecinie. Nie zabrakło tam naszych zawodników w składzie: Oliwia Kin, Michał Bogusław, Franciszek Łuciów i Igor Kowalewski. W kategorii czerwonej (do lat 8) Igor zajął III Miejsce. Natomiast w kategorii pomarańczowej (do lat 9) III miejsce wywalczył Michał. Na IV miejscu uplasowała się Oliwia oraz Igor. Miejsce VI zdobył Franek.

Turniej w Barlinku. W sobotę 13 marca rozegrany został turniej Yonex Demo Days Cup 2021. Do turnieju przystąpiło łącznie 30 zawodników tworząc 15 par deblowych. Po meczach grupowych do fazy półfinałowej awansowali: S. Bunda/M. Szulczewski, A. Pakosz/M. Goryński, J. Wiśniewski/B. Walaszczyk, M. Wiśniewska/R. Bunda. Po zaciętych meczach półfinałowych awans do finału wywalczyły pary S. Bunda/M. Szulczewski oraz J. Wiśniewski/B. Walaszczyk. W ostatnim meczu turnieju nie brakowało emocji gdyż para Wiśniewski/Walaszczyk prowadziła już 5/1 i miała piłkę meczową, lecz w ostatecznym rozrachunku para Bunda/Szulczewski przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Wyniki końcowe:

I miejsce – S. Bunda/M. Szulczewski
II miejsce – J. Wiśniewski/B. Walaszczyk
III miejsce – M. Wiśniewska/R. Bunda oraz A. Pakosz/M. Goryński

Po meczu finałowym organizatorzy rozlosowali atrakcyjne upominki a nagroda główna – rakieta Yonex EZONE Deep Blue 98L trafiła w ręce Małgorzaty Wiśniak.