BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
BUDOWA MIEJSKIEGO CENTRUM REKREACJI

Na terenach dawnego tartaku przy ul. Jeziornej, już od ubiegłego roku trwają intensywne prace w ramach projektu „Budowa Miejskiego Centrum Rekreacji i Integracji Społecznej w Barlinku”. Projekt ten podzielony został na dwa zadania.

 

REKLAMA

  

Pierwsze z nich już się zakończyło. W jego zakres wchodziło m.in. wykonanie ciągu pieszo-jezdnego, drogi wewnętrznej, miejsc postojowych, odcinków sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia drogowego. W dniu 24 lutego, dokonano odbioru tej części. 

Obecnie, wykonawca przygotowuje się do realizacji drugiej części zadania. Przypomnijmy, że zakłada się w nim m.in. wykonanie obiektu rekreacyjnego zawierającego pomieszczenie gospodarcze i wiatę rekreacyjną, ubikacji systemowej wraz z przyłączami, instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi, plaży w postaci trawiastej polany rekreacyjnej, altany wejściowej z ławkami i tablicą edukacyjną, stacji rowerowej, stacji edukacyjnych z tablicami edukacyjnymi, nawierzchniami i wyposażeniem, pomostu rekreacyjnego pełniącego funkcję punktu widokowego, pomostu pływającego z możliwością cumowania, integracyjnego placu zabaw wraz z nawierzchniami i wyposażeniem, strefy fitness wraz z nawierzchniami i wyposażeniem, strefy rekreacyjnej z polaną piknikową i boiskiem do siatkówki plażowej, ścieżki pieszo-rowerowej dojazdowej i placów, ścieżek pieszych, obiektów małej architektury służących rekreacji i wypoczynkowi, rekreacyjnych nawierzchni zielonych, oświetlenia i monitoring terenu oraz nasadzeń ozdobnych. 

 

barlinek

 

W chwili obecnej, wykonawca prowadzi prace projektowe, w celu uzyskania decyzji i pozwoleń zezwalających na rozpoczęcie prac budowlanych drugiej części zadania. Zgodnie ze zmodyfikowanym harmonogramem, roboty mają się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu. Zgodnie z tym samym harmonogramem, zakończenie i odebranie zadania, planowane jest z końcem sierpnia, tj. z opóźnieniem ok.2 miesiące w stosunku do terminu umownego.

 

M.Przybylska 

 

BUDOWA MIEJSKIEGO CENTRUM REKREACJI W BARLINKU

 

Komentarze

+18

Guest

Ludzie litości , bierzecie się za nowe projekty a kiedy skończycie pomost koło "Pamu" wg projektu jaki był zatwierdzony. Myślicie że ludzie zapomnieli i można im ciemnotę wciskać , czy kasy brakło ? Kto odebrał inwestycje jak nie zostały ukończone? .Ten projekt też tak zostanie wykonany i zatwierdzony?.
Pozdrowienia dla naszych przedstawicieli w Radzie Miasta , wybory blisko .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.