niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
WNIOSEK PRZESZEDŁ, OTWARCIE NIEBAWEM - PRIMA APRILIS

Opublikowany przez nas 1 kwietnia materiał, dotyczący nazwania ronda przy ul. Dworcowej „Rondem Miłośników Barlineckiej Kolei”, był oczywiście żartem primaaprilisowym. W jego powstawaniu wziął udział radny RM Cezary Michalak, za co serdecznie mu dziękujemy. Sprawa nazwania ronda, pozostaje więc nadal otwarta.

 

M.Przybylska

 

REKLAMA

 

 

Komentarze

+3

Guest

Rondo Miłośników Barlineckiej Kolei w skrócie ReMBaK i taka nazwa mi się podoba.
Rembak nieodzownie kojarzy się z Barlinkiem i przemysłem drzewnym :lol:
-10

Guest

Kochani miłośnicy kolei. Przestańcie bić pianę. NIE MA i NIE BĘDZIE możliwości odtworzenia kolei dla Barlinka i Myśliborza no i dla Pełczyc. Brak ku temu przesłanek ekonomicznych i logicznych!
Wydać kilkadziesiąt milionów złotych żeby kilka oso dziennie pojechało szynobusem do Gorzowa przez Myślibórz? Idiotyczne. A poza tym jak mają pojechać jak ścieżke pobudowali. Chyba, że pociągnąć linie w nowym miejscu, to kilkadziesiąt milionów więcej.
NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS
+16

Guest

Poszedł bym krok dalej. Może założyć Stowarzyszenie Miłośników Kolei Barlineckiej. W Myśliborzu coś podobnego powstało ponad 10 lat temu. Dzisiaj efektem nacisków tego stowarzyszenia jest zaliczenie do II etapu rewitalizacji kolei.
Moim skromnym zdaniem w Barlinku kolej jest bardziej zasadna niż w Myśliborzu, przez lepszą bazę hotelową, zakłady pracy i prawie 4 tyś więcej ludności !!! Tylko warunek łącznik Choszczno z Gorzowem (a nie z Myśliborzem)
:)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.